Haberler

Disney ve Marvel oyun etkinliğinin tarihi açıklandı!

Disney’in D23 fuarı Eylül’de başlayacak. Bu yıl Kinda Funny’s Blessing Adeoye Jr.’ın ev sahipliğinde ve sosyal kanallarında yakında çıkacak Disney ve Marvel oyunlarından yeni içeriklerin yer aldığı bir dijital etkinlik yapılacak. Disney’e göre Disney Dreamlight Valley, Marvel’s Midnight Suns, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga için yeni tanıtımların yanı sıra Skydance New Media’nın ilk oynanış görüntülerine yer verilecek.

Marvel topluluğu oyunu olarak tanımlanan oyun, geçen yıl Ekim ayında resmi olarak onaylandı ve geliştirme çalışmaları Uncharted yazarı ve yönetmeni Amy Hennig tarafından yürütülüyor. Skydance New Media’nın, Marvel evreninde geçen orijinal bir hikayeyi içeren “anlatı odaklı, bir aksiyon-macera” oyunu olacak.

İlginizi Çekebilir: Marvel’s Midnight Suns Yine Ertelendi!

Hennig, projenin tanıtımında, oyunu Marvel evreninde geçen “insanlık, karmaşıklık ve mizah” hakkında bir oyun olarak tanımladı. Skydance projesinin ötesinde, ufukta Disney ve Marvel özelliklerini içeren birçok başka içerik var. Disney Dreamlight Valley, Animal Crossing ve Stardew Valley’den ilham almış gibi görünebilir, ancak bu simülasyonu oyunu, kendisini bu oyunlardan ayırmak için çok çaba sarf ediyor.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga bu yıl büyük bir hit oldu ve Nisan ayında piyasaya sürülmesinden bu yana bol miktarda DLC yayınlanmış olsa da, muhtemelen yakın gelecekte oyun için gelecek yeni içerik hakkında bir duyuru bekleyebilirsiniz. Marvel’in Midnight Suns’ı gelecek yıla ertelendi ve Firaxis tarafından geliştirilen taktik sıra tabanlı RPG, Take-Two’nun Mart 2023’te sona erecek olan mali yılı sona ermeden önce piyasaya sürülecek.

D23 kongresi başlangıçta 2021 için planlanmıştı, ancak bu yıla kadar ertelendi ve 9-11 Eylül tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek. Etkinlik genellikle hayranlara gelecek filmlerden ve TV şovlarından görüntüleri görme ve gelecek filmler, tema parkı genişletmeleri ve daha fazlası hakkında duyurular için ön sırada yer alma fırsatı sunuyor. Marvel’ın geçen ay San Diego Comic-Con’da duyuracağı çok şey olmasına rağmen, Fantastic Four’dan Blade’e, Daredevil’in yeni TV şovuna, yakında çıkacak Thunderbolts filmine ve çok daha fazlasına kadar her şey hakkında daha fazla ayrıntı bekleyebilirsiniz.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR