Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Geliştiriciye göre Halo Infinite’e daha fazla silah geliyor!

Hayranların onlar için birkaç ay beklemesi gerekebilir.

343 Industries’in Yaratıcı Başkanı Joseph Staten, Game Informer ile yaptığı hızlı röportajda Halo Infinite’in gelecekte daha fazla silah alacağını söyledi.

Oyunun cephaneliğinin vermesi gereken her şeyi görüp görmediğimiz sorulduğunda cevap kısaydı. “Hayır, yapmadın” dedi. Oyuncuların oyunda daha fazla çok oyunculu silah bekleyip bekleyemeyecekleri sorulduğunda, Staten bunun “oldukça güvenli bir bahis” olduğunu düşündüğünü söyledi. Bununla birlikte, görüşmenin hızlı ateşlenen doğası nedeniyle, konu derinlemesine araştırılmadı.

Staten ayrıca Halo Infinite’in diğer bazı yönlerine ve genel olarak franchise’a biraz ışık tuttu. Hayranların Master Chief’in ana karakteri etrafında dönmeyen yeni hikayeler bekleyip beklemeyeceği sorulduğunda, cevabı kısa oldu. “Evet, kesinlikle” dedi ve şu anda Halo Infinite oynarsanız kendinizi yeni nesil Spartalılarda bulacağınızı da sözlerine ekledi.

Görüşmeci ayrıca Halo Infinite Battle Royale modu konusuna da değindi. Son birkaç yılda son derece popüler olan Fortnite ve Call of Duty: Warzone gibi oyunlar bu türe öncülük ediyor. İnsanların gelecekte çoğu FPS oyununda benzer bir mod beklemesi biraz doğal hale geldi.

Bu nedenle Game Informer’ın gazetecisi, Battle Royale modunun Halo Infinite’e gelip gelmediğinin sorulması için Staten’e ne kadar hasta olduğunu sorguladı. “Aslında o kadar çok sorulmuyor,” diye yanıtladı. Daha sonra bunun hakkında konuşamayacağını, bu yüzden böyle bir modun tamamen masadan çıkmayabileceğini açıkladı.

Staten yeni silahlar için kesin bir zaman çizelgesi vermemiş olsa da, ilk çıkışları muhtemelen yakın gelecekte olmayacak. Geliştiricilerin çok oyunculu “mevsimden sezona” güncellediklerini söyledi. Aynı zamanda, oyunun mümkün olan en kısa sürede düzeltilmesi gereken bir yönü varsa, ekibin bu zaman çizelgesinin dışında hızlı bir düzeltmeyi hedefleyeceğinin altını çizdi.

Halo Infinite’in ikinci sezonu Mayıs 2022’de yayınlanacak, bu nedenle oyuncuların oyuna yeni silahlar eklemek için bir sonraki olası şansı elde etmek için birkaç ay daha beklemesi gerekecek.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR