Haberler

VALORANT: Chamber’a nerf geliyor

Valorant açık beta sunucusunda Chamber’ın Kelle Avcısı, Kartvizit ve diğer yeteneklerine düzenlemeler ve bazı nerfler deneniyor.

Oyuncular, geçen yılın Kasım ayında piyasaya sürülmesinden bu yana Chamber’ın nerflenmesi gerektiğini düşünüyorlar ve bu nerflerin bazıları yakında ana istemciye gelecek. Chamber’ın kitinde yapılan son değişiklikler ajanın yeteneklerini değiştirdi ve iki kartvizit yeteneğinden birini kaldırdı, ancak bu değişiklikler onun değerini diğer ajanların seviyesine indirmek için yeterli olmadı. Yaklaşan nerf, Chamber’ın oynanma şeklini değiştirecek ve oyuncuları alışkın olduklarından farklı durumlara zorlayacak.

Chamber’ın ışınlanma yeteneği ”Buluşma”, hem tabanda hem de geri çağırmada daha uzun bir bekleme süresine sahip olacak. Başlangıçta, Buluşma yeteneğinin 20 saniyelik bir bekleme süresi vardı, ancak bu, ışınlanmanın yerleştirildiği zaman ile tekrar yerleştirilebileceği zaman arasında daha uzun bir boşluk bırakarak 30 saniyeye çıkarıldı. Chamber’ın ışınlanma yarıçapı da 21 metreden 15 metreye düşürülerek ışınlanabileceği mesafe çok daha kısa hale getirildi.

Chamber’ın kartviziti, düşmanları yandan veya bir bölgeye girerken yakalamak için kullanılan harika bir yetenektir. Etkinleştirildiğinde, kartvizit yavaş bir şekilde düşmanı yakalıyor, ancak nerfler sayesinde bu yetenek biraz daha az baskın hale getirdi. Chamber’ın kartvizit yeteneğinin yavaşlatma süresi 9,5 saniyeden altı saniyeye düşürüldü.

Buna ek olarak, Chamber’ın ulti yeteneği ”Keskin Tarz” içinde bazı düzenlemeler yapılacak. Ultisinin sahip olduğu mermi sayısını azaltmak yerine, yetenek artık yedi yerine sekiz ulti puanı gerektirecek. Kartvizit yeteneği gibi, Chamber’ın ultisi ile alınan yavaşlatmaların da süresi 9,5 saniyeden 6 saniyeye düşecek. Son olarak, Chamber’ın Kelle Avcısı yeteneğinin mermileri artık orijinal 100 kredi yerine 150 krediye mal olacak ve bu da onu mermi başına Sheriff’ten biraz daha pahalı hale getirecek.

Chamber nerflerini Valorant resmi sunucularına gelmeden önce PBE’de test edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Grounded İçin Resmi Çıkış Tarihi Belirlendi!

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR