Haberler

Yeni Psikolojik Korku Oyunu ”Homebody” Duyuruldu!

Dream Daddy geliştiricisi Game Grumps, Homebody adlı yeni bir psikolojik korku oyununu duyurdu.

1980’lerin klasik slasher filmlerinden ilham alan bu oyun, bulmacaları çözerek, diyalog seçimleri yaparak ve bir evin içindde katilden kaçmaya çalıştığınız, anlatı odaklı bir oyundur.

Aşağıdaki fragmana bakılırsa, HomeLand’in düşük kaliteli grafikleri yalnızca oyunun korkunç atmosferine katkıda bulunuyor.

Dream Daddy, komik mizahla ele alınan bir oyundu, ancak Homebody görünüşe göre Game Grumps için farklı bir türe geçişin bir sonraki adımı. Homebody’nin oyun direktörü Jory Griffis, “Korku oyunlarına takıntılıyız, bu yüzden Dream Daddy’den çıkarken korku türünü keşfetmek doğal bir değişimdi” dedi.

“Dream Daddy’yi yaparken öğrendiğimiz anlatı ve hikaye anlatımı değerlerini korumaktan ve bunları tamamen farklı bir tonda ve iddialı yeni mekaniklere sahip bir oyunda kullanmaktan heyecan duyduk.”

Rogue Games baş strateji sorumlusu Chris Archer, “Game Grumps’ın yaptığı her şeyin büyük hayranlarıyız” dedi. “Komedilerinden oyun geliştirmelerine kadar Game Grumps, bir yayıncı olarak büyütmek istediğimiz her şeyi bünyesinde barındırıyor ve Homebody’yi bu yıl içinde oyunculara getirmeye yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz.”

Homebody Rogue Games tarafından yayınlanacak ve bu yıl içinde PC ve konsol için çıkacak.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR