Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Call of Duty: Vanguard Dereceli Oyunları Şubat ayı için ayarlandı!

Ve Call of Duty League görünümleri ertelendi.

Rekabetçi Call of Duty oyuncuları, daha sonra değil, dereceli bir çalma listesine atlayabilirler.

Call of Duty League genel müdürü Daniel Tsay bugün Call of Duty: Vanguard Dereceli Oyun modunun Şubat ayında “çıkması planlandığını” duyurdu. Tsay ayrıca Vanguard ve Warzone’un ikinci sezonunun gecikmesi nedeniyle CDL ekiplerinin “[CDL] sezonunun ilk birkaç haftası” için özel karakter görünümlerine ve silah kamuflajlarına sahip olmayacağını duyurdu. Tsay’e göre, taraftarların belirli takımların oyun içi kozmetiklerini satın almalarını sağlayan Takım Paketi paketleri “Şubat ayının sonuna kadar” ertelenecek.

CDL yayınları için geleneksel hale gelen izleyici teşvikleriyle ilgili olarak, hayranların CDL’yi izledikleri için aldıkları indirimler biraz gecikecek. Normal sezonun açılış hafta sonunu izlerken kazanılan tüm teşvikler Vanguard’ın ikinci sezon yamasıyla birlikte gelirken, Sezon Öncesi Kickoff Classic’ten gelen düşüşler 28 Ocak’ta hayranların hesaplarına eklenecek.

Activision dün, yayıncının bunun için gerekli olduğunu söylediği ikinci sezonun 2 Şubat’tan 14 Şubat’a ertelendiğini duyurdu. “Oyuncular için genel bir cila seviyesi sağlamak ve oyun oynama ve oyun dengesine yönelik optimizasyonlar dahil güncellemeler sunmak için oyun kararlılığını ve hataları düzeltin.”

Gecikme, Microsoft’un 18 Ocak’ta Activision Blizzard’ı satın almasının ve Activision Blizzard’ın dahil olduğu çeşitli tartışmalara ilişkin birkaç ay boyunca kamuoyunun tepkisinin hemen ardından geldi.

CDL’nin sezon öncesi Kickoff Classic etkinliği 21 Ocak’ta başlayacak. Normal sezon 4 Şubat’ta başlayacak.


Kaynak

0
0
0
0
0
29
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish