Haberler MOBA

Zeri artık League of Legends’ta yayında!

Artık Spark of Zaun’u kendiniz oynamayı deneyebilirsiniz.

League of Legends’ın 158. şampiyonu Zeri artık yayında. 2022’de oyuna eklenen ilk şampiyon.

Zero ilk olarak iki haftadan biraz daha uzun bir süre önce, yılın başında duyuruldu. O Zaun’un Kıvılcımı ve biyografisine dayanarak, yeraltı şehrine ve Ekko gibi onunla bağlantılı diğer karakterlere derinden kök salmış durumda.

Zeri, bir AD taşıma şampiyonudur ve kiti, elektrik büyüsü etrafında döner. Yeteneklerinden birkaçı ona ekstra kalkan ve ek hareket hızı verebilir, bu da oyunun sonraki aşamalarında kesinlikle faydalı olacaktır.

League’de gelenek olduğu gibi, Zeri serbest bırakıldığında bir kostüm alacak: Withered Rose. Pembe saçları ve mükemmel bir şekilde birbirine karışan mor bir ceketi olduğu için orijinal görünümünden çok farklı.

Zeri’nin piyasaya sürülmesi, oyunun diğer birçok yönünü değiştiren League Patch 12.2’nin bir parçası. Her zaman olduğu gibi, bazı şampiyonlar ve sistemler güçlendirildi, diğerleri ise nerf çekici tarafından çarptı. Yama 12.2 ile toplam 13 görünüm de eklendi.
Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR