Haberler

Dead Cells’in Yeni DLC’si Bugün Çıkıyor.

Dead Cells: The Queen and the Sea, 2018 metroidvania roguelike için DLC’nin üçüncü parçası artık tüm platformlarda mevcut.

Dead Cells’in erken erişim çamurundan çıkmasından üç yıldan fazla bir süre sonra, roguelike’ın üçüncü DLC’si tüm platformlarda yayınlandı. Yeni genişleme, Kraliçe ve Deniz, iki biyom, yeni düşmanlar ve yeni bir patron ekliyor. Yeni DLC’nin aşağıda görebileceğiniz çok hoş bir animasyonlu fragmanı var.

undefined

Her iki yeni biyom da oyuncuları bazı denizcilik saçmalıklarına katılmaya davet ediyor. Infested Shipwreck, oyuncuları basın açıklamasına göre “affedilmeyen eldritch dehşetleri” tarafından perili olan ürkütücü bir hayalet gemiye götürecek. İkinci biyom olan Deniz Feneri, altlarında yangınlar yükselirken ve düşmanlar ilerlemelerini yavaşlatmaya çalışırken oyuncuların güvenliğe yükselmeye çalışacakları bir zamana karşı deneme öğesi sunar. Bu yeni seviyeler, High Peak Castle ve Throne Room seviyelerine paralel olarak ilerliyor ve zorlu yeni bir son patron olan The Queen ile son buluyor. Yeni biyomlara ve patrona ek olarak, Kraliçe ve Deniz yeni bir evcil hayvan olan Leghugger’ı ekliyor. Bu yaratık, zorlu savaşlarda yardımcı olması için çağrılabilir ve zamanla gelişir.

DLC ayrıca çeşitli yeni silahlar içerir. Basın açıklamasına göre, bunlar arasında “düşmanları duvarlara fırlatan yeni bir El Kancası, gemi enkazının derinliklerinde gizli bir hazine olan ve gizli bir yan görevle ulaşılabilen The Abyssal Trident ve The Queen’s Rapier: Dilimleyen güçlü bir silah bulunuyor. gerçeklik aracılığıyla.”

Kraliçe ve Deniz, Dead Cells’in önceki DLC bölümleri olan The Bad Seed ve Fatal Falls’ta anlatılan hikayeyi sonlandırıyor. Ancak bu hikayenin sonu olduğu için mutlaka Dead Cells’in sonu olduğu anlamına gelmez. 2019’da orijinal geliştirici Motion Twin, oyun için devam eden yeni içeriğin geliştirilmesini Motion Twin ekibinin eski üyeleri tarafından kurulan yeni bir stüdyo olan Evil Empire’a devretti. Motion Twin, Dead Cells’in yönetimine dahil olmaya devam ederken, Evil Empire geliştirmenin büyük kısmını üstleniyor.

Kaynak

0
0
0
0
0
38
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish