Haberler

Pokémon Brilliant Diamond ve Shining Pearl’s Amity Square, Tüm Partinizin Sizi Takip Etmesini Sağlıyor

Yeni bir fragman, Pokémon Brilliant Diamond ve Shining Pearl’s Amity Square’in altı parti Pokémon’un tamamının oyuncuyu takip etmesine izin vereceğini açıkladı.

Pokémon Brilliant Diamond ve Shining Pearl için yeni bir fragman, oyuncuların tam Pokémon partisinin onları Amity Square üzerinden takip edebileceğini açıkladı. Önceki bazı Pokémon oyunları , bir cep canavarının, dünyadaki oyuncuyu takip etmek için Poké Topunu terk etmesine izin verirken, yaklaşan yeni sürümler, Sinnoh parkında altı taneye izin verecek.

Pokémon Brilliant Diamond ve Shining Pearl , uzun süredir devam eden seride piyasaya sürülecek bir sonraki Pokémon oyunlarıdır ve lansmanları Pokémon’un bir yıllık 25. yıl dönümü kutlamalarına denk gelmekte. Bu yılın başlarında duyurulan oyunlar, 2006 orijinal Nintendo DS klasikleri Pokémon Diamond ve Pearl’ün yeniden yapımları olacak. Tamamen yeni 3D grafiklere sahip olmanın yanı sıra, yeniden yapılanmalar orijinallerin birçok özelliğini geliştirecek, Pokémon Diamond ve Pearl Underground gibi şeyleri gizli üslerin eklenmesiyle genişletecek ve ayrıca gelişmiş çevrimiçi işbirliği sunacak.

The Official Pokémon YouTube kanalından yeni bir fragmanda açıklandığı gibi , oyuncular Pokémon Brilliant Diamond ve Shining Pearl’ün Amity Square’i ele geçirmesini keşfederken tam Pokémon partilerini serbest bırakabilecekler. Altı Pokémon partisi üyesinin tümü, orijinal oyunların yalnızca 11 set Pokémon’dan birinin izlemesine izin verdiği oyuncunun karakterini takip edebilecek. Bu özellik yalnızca Amity Square Sinnoh parkında kullanılabilecek. Oyuncular, orijinal Pokémon Diamond ve Pearl’de görüldüğü gibi, tüm Pokémon’larıyla konuşabilecek ve ruh hallerini kontrol edebilecekler.

Pokémon Brilliant Diamond ve Shining Pearl , bu yıl 19 Kasım’da piyasaya sürülecek ve muhtemelen orijinal Nintendo DS oyunlarının hayranları için bir günlük satın alma olacak. Pokémon remake’lerinin ilk duyurulmasından bu yana oyunlar grafiksel olarak gelişti ve bazıları görsellerini eleştirirken, genişletilmiş özellikler ve yenilenen klasik maceralar Nintendo Switch için bir başka hit olacak.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR