Uncategorized

VALORANT prosu Slaze, VCT Game Changers’dan uzaklaştırıldıktan sonra suçlamaları yalanladı

Riot Games, Polaris’in bir üyesi olan Slaze’in bu hafta sonu VALORANT Champions Tour Game Changers Series Üç Ana Etkinliği’nden account boosting gerekçesiyle yasakladı. Ancak Slaze, bunun hedefli bir saldırı olduğunu iddia ediyor.

Slaze, hikayenin kendi tarafını açıklayan bir TwitLonger yayınladı. Hiç kimseyi boostlamadıgını veya hesaplarını desteklenmediğini iddia ediyor. Ayrıca sorunun, onu sevmeyen haterların ve haterların Riot’taki arkadaşlarını onu hedef almak için kullanmasından kaynaklandığını iddia ediyor.

Tweet’e ulaşmak için tıklayın

Ceza, Slaze’in bu hafta sonu VCT Game Changers Series Three Playoff’larında Polaris ile rekabet etmesini engelliyor ve ekibinin kısa sürede yeni bir oyuncu bulmasına ve Slaze’i kenardan izlemeye zorlamasına neden oluyor. Slaze ayrıca ekibinin bu noktaya gelmek için ne kadar çok çalıştığından bahsetti ve durumuyla ilgili olarak Riot’tan birinin yardım etmesini istedi.

Riot, Slaze’i hedef alan birinin suçlamalarını kamuoyuna açıklamadı ve bu hafta sonu Game Changers etkinliğinden önce olup olmayacağı belli değil. Durumu daha fazla açıklayan rekabetçi bir karar duyurusu muhtemelen herhangi bir yanlış anlaşılmayı ortadan kaldıracaktır, ancak Slaze’in yaklaşan etkinlikte yarışmasına izin verilmeyecek.

Polaris, açılış elemelerinde CLG Red’i yendi ancak üst çeyrek finallerde Cloud9 White’a yenildi. İkinci alt turda 24Haven’a karşı bir galibiyetle geri döndüler ve playofflardaki yerlerini güvence altına aldılar.

Kaynak

39
1
40
3
23
2
8
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X