Haberler

Wild Guns Reloaded Collector’s Edition, SNES Tarzı Oyun Kutusu İçeriyor

Strictly Limited Games, Wild Guns Reloaded’ın fiziksel sürümlerini yayınlamak için Natsume Inc ile ortaklık kurdu, bunlardan birine SNES tarzı kutu da dahil.

Klasik bilimkurgu western shoot’em up Wild Guns Reloaded yakında hem Nintendo Switch hem de Playstation 4 için sınırlı sayıda fiziksel sürüm alacak. Klasik SNES başlığı Wild Guns’ın geliştirilmiş ve yükseltilmiş bir versiyonu olan Wild Guns Reloaded, 2017’de çıktı ve hızlı arcade oyunu ve oyuncuların daha fazlası için geri gelmesini sağlayan unutulmaz eklemeleriyle beğeni topladı.

3 Ekim’den itibaren hayranlar, Strictly Limited YouTube kanalında açıklandığı üzere, Wild Guns Reloaded’ın Limited ve Collectors sürümü arasında fiziksel ön sipariş vermek için seçim yapabilecekler. Sınırlı Sürüm, 34.99 $ karşılığında oyunun fiziksel bir kopyasını içerecek ve Nintendo Switch için 2.000 kopya ve PlayStation 4 için 1.000 kopya ile sınırlı. Nintendo Switch için yalnızca 1.500 kopya ve PlayStation 4 için 700 kopya ile 81.99 $ karşılığında sunulan kartpostal seti ve çok daha fazlası mevcut. Ek olarak, Strictly Limited Games, oyunun SNES versiyonunun fiziksel bir kartuşunu retro tarzı bir kutuda, NTSC/PAL yeniden baskısı ve kılavuzu ile piyasaya sürüyor. NTSC versiyonunun 1.300 kopyası olacak, PAL versiyonunun ise sadece 700 kopyası olacak.

1994 yılında SNES’te piyasaya sürülen ve Natsume tarafından geliştirilen Wild Guns, Wild West’i fütüristik ama retro-steampunk ayarıyla oyuncuların oyun becerilerini test eden arcade oynanışıyla birleştirdi. Geliştirilmiş sürüm yaklaşık 7 yıl önce çıkmış olsa da, oyun diğerlerinin adımlarını takip ediyor ve batı nişancı oyun türünde kalıcı etkisini korumak için sınırlı süreli fiziksel sürüm alıyor.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR