Haberler

Splitgate’in 2022 Pro Series espor yarışması, 500.000 $’lık ödül havuzunu içeriyor

1047 Games, Splitgate oyuncularının yıl boyunca toplam 500.000$ ödül havuzuna sahip olacakları bir turnuva düzenlemek için Logitech Esports Services ile ortaklık kuruyor. Pro Series’in her sezonu 100.000 doların üzerinde nakit ve ödül sunacak.

Oyunlar 5 Şubat’ta başlıyor ve turnuva organizatörleri ayrıca yeni bir Challenger Series ekliyor. Challengers Series, topluluktaki son derece yetenekli oyuncular içindir ve profesyonelliğe giden bir yol sunar.

Oyunlar, Kış Sezonu’nun başlaması için 5 Şubat’tan itibaren Twitch’te yayınlanacak. Kış Serisinin üç bileşeni; Pro Series normal sezonu, Challengers Series ve finallerdir.

Her Pro Series normal sezonu 1-2 ay boyunca gerçekleşecek. Bir tur deneme aşaması, üç aylık sezon finalleri ve düzenleme turnuvalarını içeren toplam yedi maç günü olacak. Yedi maç gününün her biri dört maçtan oluşacak ve her takım günde bir maç oynayacak. Pro Series web sitesinde tam bir etkinlik programı bulunabilir.

Challengers Serisi bir etkinlikler koleksiyonu olacak ve Pro Series’e giden profesyonele giden yol olarak hizmet edecek. Yarışma, Pro Series normal sezonuna katılmayan tüm Splitgate oyuncularına açıktır ve en iyi oyuncular 5.000 $ ödül kazanacaktır. Challengers Series’den yarışmacılar ayrıca bir Pro Series takımını yerinden etme ve Pro Series’in bir sonraki sezonuna katılma şansına sahip olacak.

Splitgate şu anda özel haritalar, yeni oyun modları ve yeni bir Savaş Bileti içeren bir güncelleme alan başarılı bir betanın keyfini çıkarıyor.Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR