Haberler Oyun

VALORANT, LOCK//IN kapsülünü piyasaya sürüyor!

Riot Games, yaklaşan VALORANT LOCK//IN turnuvasını kutlamak için yeni bir kostüm paketi sunmaya hazırlanıyor.

Riot Games bugün, Misericórdia adlı bir bıçak kostümünün yanı sıra bölgesel temalı kartlar ve bir ”VAMOS” spreyi içeren LOCK//IN kapsülünün yakında piyasaya sürülecek sürümünü duyurdu!

Yeni paket 8 Şubat – 7 Mart tarihleri arasında VALORANT’ta satın alınabilecek. Ayrıca bu kostüm seti gittikten sonra tekrardan mağazaya veya gelecekteki gece pazarlarına geri dönmeyecek.

VALORANT

Paketten elde edilen gelir, Riot ve LOCK//IN turnuvasına katılan 30 takımla %50-50 paylaştırılacak.

Misericórdia bıçak kaplamasının dört farklı çeşidi mevcut olacak: Amerika bölgesini temsil eden yeşil, Pasifik bölgesini temsil eden mavi, EMEA bölgesini temsil eden mor ve VALORANT Şampiyonlar Turu renk grubunu temsil eden kırmızı.

Yükseltilmiş bıçak, Xenohunter bıçağına benzer bir animasyona ve bıçağın ortasında belirgin bir parıltıya sahip olacak. Yeni bıçak kaplaması, ince gövdesi ve keskin bıçağıyla Stiletto bıçağıyla aynı görünüyor. VCT logosu, kabzanın ortasında bulunuyor ve silah yükseltildiğinde yanıyor.

Kapsül, 2023 VCT sezonunu başlatacak olan yaklaşan LOCK//IN turnuvasını kutlayacak. São Paulo’da düzenlenmesi planlanan etkinlikte, Riot’un üç farklı uluslararası lige dağıtılmak üzere seçtiği 30 ortak takımın tümü yer alacak: Amerika, EMEA ve Pasifik.

LOCK//IN turnuvası 13 Şubat’ta başlayacak ve 5 Mart’ta sona erecek.

İlginizi Çekebilir: VALORANT, PBE sorunu nedeniyle Yama 6.02’yi erteledi
League of Legends 13.1C yama notları

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir