Haberler Oyun

VALORANT, PBE sorunu nedeniyle Yama 6.02’yi erteledi

VALORANT oyuncuları, bir sonraki önemli oyun güncellemesini görmek için fazladan bir hafta beklemek zorunda kalacak. Riot Games bugün, Yama 6.02’nin resmi olarak 7 Şubat’a ertelendiğini doğruladı.

Genellikle Riot, 17 Ocak’ta 6.01 güncellemesi ve 31 Ocak’ta 6.02 güncellemesi olmak üzere iki haftada bir yeni bir VALORANT yaması yayınlar. Ancak, PBE sunucularına erişimle ilgili bir sorun, Riot’un 6.02 yaması için planlarını değiştirdi.

PBE, VALORANT’ın erken erişim sürümüdür ve yeni yamalar ve güncellemelerin resmi olarak tam olarak dağıtılmasından önce az sayıda uygun oyuncu bu yamalara erişebilir ve PBE oturumları genellikle hafta sonu yapılır. PBE’deki oyuncuların amacı yeni sürümler yayınlanmadan önce hataları aramak ve kararlılığı test etmektir.

Ancak 21-22 Ocak hafta sonu yapılması planlanan 6.02 güncellemesi için PBE oturumu, Riot’un PBE’yi açmasını engelleyen bilinmeyen bir sorun nedeniyle iptal edildi. Bir sonraki PBE oturumunun başlangıç tarihi, Türkiye saati ile 4 Şubat 03:00’a taşındı.

6.02 güncellemesi için PBE oturumunun 3 Şubat’a ve yamanın resmi lansmanının 7 Şubat’a taşınmasıyla, Riot’taki VALORANT ekibinin hataları veya kararlılık sorunlarını çözmek için normalden biraz daha az zamanı olacak. Ancak 6.01 Yaması, en son harita Lotus’ta bulunan bir avuç hata da dahil olmak üzere, piyasaya sürüldüğünde birkaç hatayı çözmüştü.

6.03 Yaması bir hafta sonra, 14 Şubat’ta yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir: VALORANT, tekrar izleme sistemi üzerinde çalışıldığını onayladı

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir