Haberler Oyun

VALORANT, tekrar izleme sistemi üzerinde çalışıldığını onayladı

VALORANT geliştirme ekibi lideri Anna Donlon, bir tekrar oynatma sisteminin geliştirilmekte olduğunu doğruladı.

Oyunculara oyunu daha iyi anlamalarını sağlayacak ve hatalarından ders çıkarmalarına yardımcı olacak, merakla beklenen yeniden oynatma sisteminin yanı sıra, yeni sunucu konumları, mod güncellemeleri üzerinde çalışılıyor.

Donlon Çarşamba günü, “Tarihler hakkında daha sıkı taahhütler verene veya gerçek ayrıntıları paylaşana kadar genellikle bu tür şeyler hakkında konuşmayız. Esas olarak endişeden dolayı, her şeyi olması gerekenden daha erken abartabiliriz, fazla söz verebiliriz, vb.” dedi

Geliştiriciler, önümüzdeki aylar için planlanan ajan değişikliklerini tartışmak ve yıl için potansiyel olarak yeniden oynatma sistemi dahil olmak üzere modlar ve özellikler hakkında daha fazla ayrıntı sağlamak için Cuma günü bir Reddit AMA (Geliştiriciye Sor etkinliği) düzenleyecek.

Mayıs 2022’de Riot Games’te ürün yönetimi geliştiricisi Arnar Hrafn Gylfason, yakın gelecekte bir yeniden oynatma sistemi için herhangi bir plan olmadığı ortaya çıktığında tepkilere yanıt verdi.

Gylfason açıklamalarında “Valorant için sırada daha fazlası var ve tüm ekipler daha fazla ayrıntı paylaşmak için çok hevesli, sadece daha net zaman çizelgeleri ve ayrıntıları bekliyoruz. Geliştiricilerin hepsi oyun ve topluluk hakkında çok tutkulu ve ne yaptıkları hakkında daha fazla konuşmak istiyorlar. Odaklanacağımız en büyük şey, ekiplerimizin toplulukla açık ve sık bir şekilde paylaşımda bulunma konusunda kendilerine güvenmelerini sağlamak, böylece hepimiz bu işte birlikte daha rahat olabiliriz.” dedi.

Yeni tekrar sisteminin canlı sunuculara ne zaman geleceği henüz belli değil. Ancak Riot Games’i yakından tanıyan oyuncular, yakında kesinlikle daha net bir gösterge alacaklar.

İlginizi Çekebilir: VALORANT: Ay Tavşanı kostüm seti ne zaman çıkıyor

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir