Haberler

Acend, BONECOLD’u yedeğe çekti!

Organizasyonun bugün yaptığı açıklamaya göre Acend, oyun içi lider Santeri “BOONECOLD” Sassi’yi yedeğe çekti.

BONECOLD, Ocak 2021’de Don’t Even Ask adı altında kurulduğu günden bu yana VALORANT ekibinin bir parçası. Zafere yükselişleri bundan kısa bir süre sonra Acend bayrağı altında başladı.

Acend’in 2021 boyunca istikrarlı performansı, onlara Circuit Points (CP) aracılığıyla VALORANT Champions’da bir yer kazandırdı. Champions’da Acend, kendisini Brezilyalı rakibi Vivo Keyd’e karşı geri planda buldu. Ancak JhoW tarafından kullanılan yasadışı bir kamera, Acend’e yedi tur verdi ve üçüncü haritada zaferi getirdi.

Acend, Gambit’e karşı büyük finale gelene kadar maçlarının geri kalanını kazandı. İki Avrupa devi arasındaki beş haritalık seri, VALORANT Champions’ın ilk galibinin kimin olacağına karar verdi. Acend sonunda VALORANT Champions unvanını alarak zirveye oturdu.

BONECOLD’un yedek kulübesine geçişi, Acend’in 2022 VCT Stage One Challengers One playofflarına kalamamasından sonra geldi. Acend şimdi, dümende yeni bir oyun içi liderin yer aldığı İkinci Aşama koşusu için hazırlanacak.


Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir