Haberler

VALORANT, Fade için Spotify çalma listesi yayınladı

VALORANT, canlı sunuculara erişmesine 24 saatten daha az bir süre kala Spotify’da giderek büyüyen Ajan playlistlerine Fade’i ekliyor.

VALORANT, Haziran 2020’de resmi olarak piyasaya sürülmeden hemen önce Riot Games, her Ajan için kişiliklerini yansıtacak ve Ajanların da geldiği sanatçılara ışık tutacak Spotify çalma listeleri oluşturduğunu açıklamıştı. Çalma listelerinin her birinde çeşitli sayıda birçok şarkı bulunuyor. Ajan listeleri yaklaşık bir saat uzunluğundadır.

Bu çalma listelerine ek olarak Riot, sanatçılarla işbirliği yaparak bazı VALORANT Ajanlarına özel şarkılar çıkartıyor. Bunun ilk örneği Ocak ayında piyasaya çıkan ve Ylona Garcia’nın “Entertain Me” şarkısıyla eşleştirilmiş Neon ile oldu. Bu şarkı Neon’un fragmanında kullanıldı ve Spotify çalma listesinin başına eklendi. Şimdi Fade ile Riot bu sefer kendi fragmanın da çalınan tema şarkısını yaptı. Fade hayranları, yaklaşık bir buçuk saatlik çalma listesinde Fade’in kendi şarkısını ve diğer 19 şarkıyı da dinleyebiliyor.

Fade’in Spotify çalma listesi, Ajanın teaser’ından bu yana çok popülerlik kazandı. Jett şu anda 33.000’den fazla takipçiye sahip. Çalma listesinin popülaritesi, hayranların listedeki karanlık ve gizemli şarkıları beğenip beğenmemelerine göre belirlenecek.
Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR