Haberler

Final Fantasy 14 oyuncuları, sunucu tıkanıklığı nedeniyle ücretsiz oyun süresi alacak.

Bu gelişme, gecikmelerinizi telafi edebilir.

inal Fantasy 14: Endwalker’ın tam sürümüne sahip olan ve 7 Aralık’ta piyasaya sürüldüğünde aktif aboneliği olan herkes, 7 günlük ücretsiz oyun süresine sahip olacak, diyor Square Enix. Oyun Yapımcısı ve Yönetmeni Naoki Yoshida bugün oyuncuları tazminat konusunda bilgilendiren bir güncelleme yayınladı.

3 Aralık’ta Endwalker’ın Erken Erişim döneminin başlamasından bu yana, oyuncular son derece sıkışık sunucular ve uzun giriş kuyrukları ile çok fazla sorun yaşadılar. Yoshida, “Bir bütün olarak FFXIV hizmetinde, aynı anda oturum açma sayısı donanım sınırına ulaştı ve sonuç olarak oturum açmak son derece uzun bir zaman aldı” dedi. “Bunun için gerçekten üzgünüm.”

“Aşırı uzun” kuyrukların telafisi olarak ve erişim havuzu genişledikçe belki de daha kötüsünün geleceğini açıkça öngören Square Enix, oyunun tam sürümüne sahip olan herkese bir haftalık boş zaman verecek. Bu, oyunu satın aldıktan sonraki 30 günlük boş zamandaki oyuncuları ve birden fazla hesabı olan oyuncuları içerir. Yoshida, “Ayrıca, tıkanıklık durumundaki gelişmelere bağlı olarak ek ücretsiz oyun süresi verebiliriz” dedi.

Yoshida’nın gönderisi, yaygın oturum açma hatalarının ve bunlara neyin neden olabileceğinin bir açıklamasıyla sona eriyor. Bunu tam yayında bulabilirsiniz .

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir