Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Yeni Call of Duty League kural seti güncellemesi, hasar mag’larını ve daha fazlasını yasaklıyor!

Call of Duty League’in Call of Duty: Vanguard için rekabetçi kural setinin en son sürümünde hasar magleri yasaklanacak.

Hasarı değiştiren tüm şarjörler, oyun alanında herhangi bir drum şarjörü ile birlikte artık kısıtlandı. Vital ve Frenzy perkleri de artık Recoil Booster eklentisiyle birlikte sınırlandırıldı.

Vital, kritik vuruşlar için alanı artırır ve Frenzy, öldürmelerden sonra sağlık yenilenmesi ekler, bu nedenle bunların yasaklandığını görmek mantıklıdır. Recoil Booster, mevcut meta silahların çoğu için mevcut olan bir eklentidir ve atış hızında artış sağlar.

Ancak Uzatılmış cephane türü artık sınırsız olarak listeleniyor. Bu eklenti mermi hızını arttırır ve çoğu CDL uzmanı tarafından saldırı tüfeklerinde ve hafif makineli tüfeklerde kullanılır. Çoğu oyuncu için olmazsa olmazlardandır.

2022 CDL sezonunun ne zaman başlayacağı veya ligin 12. takımı bile alıp almayacağı hala bilinmiyor. Ancak şimdilik, CDL profesyonelleri, oyuna alışmak ve lig yılı resmi olarak başladığında hazır olmak için yarışmalar ve turnuvalar düzenlemek için mevcut kural setini kullanabilir.

Kural setindeki değişikliklerin tam listesi aşağıdadır ve rekabetçi ayarların geri kalanı CDL’nin web sitesinde bulunabilir.

CDL Vanguard rekabetçi ayarlar sürüm 1.1

Tüm Hasar Mag’leri ve Drumları kısıtlandı.

Uzatılmış cephane sınırsız olmuştur.

Vital ve Frenzy kısıtlandı.

Geri tepme güçlendirici kısıtlandı.

Kaynak

0
0
0
0
0
20
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish