Uncategorized

Scream’deki Ghostface katili ve Donnie Darko’daki bunny, Call of Duty: Warzone’a geliyor!

En sevdiğin korku filmi hangisi?

Call of Duty: Warzone’un ikinci yıllık Cadılar Bayramı etkinliği The Haunting, birkaç hafta içinde 19 Ekim’de başlayacak.

Geçen yılki etkinlik, farklı modlar, kazanılacak planlar ve operatör görünümleri dahil olmak üzere ürkütücü bir temayla birlikte haritaya zombiler ekledi. Bu görünümler Leatherface ve Jigsaw gibi korku filmi efsanelerini içeriyordu. Veri mayınlarına ve sızıntılara göre bu yılki etkinlik de benzer olacak.

Tweet’de video bulunmaktadır. Tweet’e
gitmek için görsele tıklayabilirsiniz.

İçerik yaratıcısı PrestigeIsKey’in Black Ops Cold War oyunu, Scream film serisinin maskeli katili Ghostface’in bu yılki etkinlikte bir operatör görünümü olacağını ortaya çıkardı. Aksaklık, karakter için giriş ara sahnesini bile gösterdi.

Potansiyel bir paket muhtemelen birkaç Scream temalı öğe içerecek , ancak Ghostface, slasher filmler söz konusu olduğunda olduğu kadar ikonik, bu da eklemeyi daha da uygun hale getiriyor. 2022’de gösterime girecek yeni bir Scream filmi geliştiriliyor.

Ghostface Video gelen içerik bir Sızıntı ortaya çıktı Donnie Darko Warzone için geliyor olabilir. 12 Eylül’de, sızıntı yapan kişi, daha sonra operatör kostümünün tavşan kostümlü filmdeki Frank karakterine ait olacağına dair bilgilerle birlikte bir Donnie Darko posteri yayınladı.

Başrolünde Jake Gyllenhaal’ın yer aldığı 2001 psikolojik gerilim filmi Donnie Darko, iki seriden daha az tanınanı ama daha az yıldız değil. CoD ve film serileri arasındaki ekip, bu yılın başlarında Die Hard’dan John Rambo ve John McClane gibi karakterler de dahil olmak üzere pek çoğunun en yenisi olacak.

Sızıntılar doğru çıkarsa, Verdansk’ta kısa sürede dolaşan hayalet katilleri ve altı metrelik tavşanlar görürüz. Birkaç hafta içinde daha fazlasını öğreneceğiz.

Güncelleme: 6 Ekim 2021, 15:15 CT: Call of Duty, Ghostface görünümünü yeni bir Twitter gönderisiyle onayladı.

Kaynak

26
39
46
4
46
4
8
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X