Haberler Keşif / Gizem Nişancı(FPS-TPS)

Deep Rock Galactic Sezon 1 Güncellemesinin Savaş Bileti Tamamen Ücretsiz

Deep Rock Galactic için Sezon 1 güncellemesi, oyuna %100 ücretsiz yeni bir savaş geçiş sistemi de dahil olmak üzere çok çeşitli yeni içerikler ekledi.

Deep Rock Galactic, Sezon 1 güncellemesini henüz duyurdu ve yeni içeriği tamamen ücretsiz bir savaş geçiş sistemi içeriyor. Geçen yılın Mayıs ayında resmi olarak piyasaya sürülen ve Game Pass’in uzun lansman listesinin bir parçası olanDeep Rock Galactic, oyuncu takımlarına genişleyen madenlerde çeşitli görevleri tamamlama görevi veren popüler bir bağımsız oyundur. Oyun, yok edilebilir ortamlar, usule göre oluşturulmuş mağaralar ve silahları ve teçhizatı yükseltmek için kullanılan çok sayıda farklı kaynak içeriyor.

Deep Rock Galactic SSS sayfasında açıklandığı gibi, bu, oyunun geliştirilmesinde düzenli güncellemelerin yanı sıra sezonluk sürümlere odaklanmaya doğru bir kaymaya işaret ediyor ve oyuna Progression Pass şeklinde yeni bir özellik ekliyor. Bu yeni battle pass sisteminin ana satış noktası, tüm oyuncular için ücretsiz olmasıdır. Naraka: Bladepoint ve Minecraft Dungeons gibi diğer sürümler de battle pass’ları sunduğundan, ücretli bir oyuna bir battle pass sisteminin eklenmesi yepyeni bir konsept değil, ancak ücretsiz oynama açısı kesinlikle cazip olacak.

Bu yeni ödül sisteminin yanı sıra güncelleme, yeni silahlar, robotik düşmanlar ve oyunculara rakip bir madencilik şirketinden veri çalma ve sabote etme görevini veren yeni bir görev türü olan Endüstriyel Sabotaj’ı da içeriyor. Görev, oyuncuların verileri çalıp tahliye etmeden önce yok etmeleri gereken piramit şeklindeki bir robotla büyük bir patron dövüşüne dönüşüyor. Deep Rock Galactic’in en büyük güncellemesi şu anda Steam’deki deneysel yapı aracılığıyla mevcut ve 4 Kasım’da resmi olarak yayınlanacak, Xbox ve Game Pass oyuncuları ise güncellemeyi 18 Kasım‘da alacak.

0
0
0
0
0
41
0

Bir cevap yazın