Haberler

Nintendo, Animal Crossing’in bir sonraki büyük güncellemesini 15 Ekim’de açıklayacak!

Kendinden önceki Smash Direct gibi, Animal Crossing: New Horizons’da 15 Ekim’de kendi vitrinini alıyor. Animal Crossing Twitter hesabı, Nintendo’nun pandeminin pastoral vuruşu için ne bekleneceğine dair 20 dakikalık güncellemeler ve duyurular vaat eden haberi açıkladı.

Yeni Ufuklar biraz yeni içerik sıkıntısı yaşıyor. Köylülerin adalarını süslemek için kullanılan mevsimlik eşyalar düzenli olarak eklenirken, yeni etkinliklerin başlaması biraz daha yavaş oldu. Bu yıl üç yeni etkinlik gördük: Ocak ayında gerçekleşen Festivale partisi ve her ikisi de Mayıs ayında gerçekleşen Mayıs Günü ve Ulusal Müze Günü. Oyuncuları yeni parlaklıklarla meşgul etmek için New Horizons, Sanrio karakterleri ve Mario öğelerini içeren tonlarca çapraz geçiş etkinliğine sahipti.

Kasım ayında yapılması planlanan bu yeni güncelleme, merakla beklenen kafeyi içeriyor gibi görünüyor. Önceki Animal Crossings’te kafe, köylülerle mesai saatleri dışında rahatça sohbet edebilecekleri ve aynı zamanda oyuncuların kahve çekirdekleri ve mobilya karşılığında çalışmasına izin verecek bir yerdi.

New Horizons Direct, 15 Ekim saat 10:00 EST’de gerçekleşecek.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR