Haberler

Among Us, oyun reklamı ile 14 Aralık’ta PlayStation ve Xbox’ta yayınlanacak

Yaygın olarak oynanılan uzay tabanlı sabotaj simülatörü Among Us nihayet 14 Aralık’ta PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X’e geliyor. Oyun ayrıca Xbox Game’de bulunan ve hızla büyüyen oyun kataloğuna eklenecek. Oyuncuların birden fazla platformda çapraz oynamasına izin verilecek.

Haber, geliştirici Innersloth’un hem Xbox hem de PlayStation bloglarındaki bireysel blog gönderileriyle duyuruldu. PS blog gönderisi ayrıca, çapraz oyunun dört ila 15 oyuncu içeren çok oyunculu lobilerde destekleneceğini söylüyor.

Among Us özel sürümlerin mağaza sayfası, oyuncuların PlayStation, Xbox, PC, Nintendo Switch, iOS ve Android arasında oynamasına izin veren “platformlar arası oynamanın” ek bir özellik olacağını söylüyor. Çapraz oynama, Among Us mağaza sayfasında ve PlayStation blog duyurusunda listelenen bir özellik, ancak özelliğin konsollarda yayınlandığı gün uygulanacağı henüz yüzde 100 doğrulanmadı.

Bir Innersloth blog yazısı, iki farklı özel sürüm de dahil olmak üzere oyunun fiziksel perakende kopyalarının ayrıntılarını da paylaştı. Crewmate Edition adı verilen standart fiziksel oyun 30 dolara satılacak. Yayın tarihleri bölgeye bağlı olacak:

İngiltere ve Avrupa için 14 Aralık 2021

Japonya ve Güney Kore için 16 Aralık 2021

ABD, Kanada ve Latin Amerika için 11 Ocak 2022

Impostor Sürümü, 2022 baharında 50 $ karşılığında piyasaya sürülecek ve temel oyun artı tüm DLC öğelerini ve mor bir peluş ekip arkadaşı, bir emaye iğne ve diğer koleksiyonlar dahil olmak üzere çeşitli sanat eserlerini içerecek.


Kaynak

10
22
4
0
15
0
10
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X