Genel Haberler

Xbox, 20. Yıldönümünü 3 Aylık Game Pass Lansmanlarıyla Kutluyor

Kasım ayında gelen 20. yıl dönümünün ışığında Xbox, Game Pass’i üç aylık kutlama oyunlarıyla donatıyor.

Xbox , Halo Infinite ve Forza Horizon 5 gibi oyunları içeren üç aylık Xbox Game Pass serisiyle 20. yılını kutluyor. Yaklaşan diziliş, Microsoft Flight Simulator’ın yılın oyunu sürümü gibi yeni duyurulan bazı Game Pass eklemelerini yansıtacak şekilde güncellendi. Görünüşe göre Xbox Game Pass’in yıldönümü kutlamaları, rakip PS5 de dahil olmak üzere tüm platformlarda oynayacak oyun sıkıntısı çekmeyecek olan yaklaşan tatil sezonu ile aynı zamana denk gelecek.

Bu yazın başlarında Xbox, Halo Infinite’in çok oyunculu oyununun ücretsiz oynanacağını doğruladı ve bu da onu Call of Duty: Warzone gibi diğer büyükler arasında rekabetçi bir unvan haline getirdi. Warzone , çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunlarıyla ilgilenenler için popüler bir seçim olsa da , Halo Infinite’in çok oyunculu oyununun tamamı oynaması ücretsiz. Xbox Game Pass aracılığıyla kullanılabilirliği ile birleştiğinde, oyuncular 2021’in en büyük oyunlarından birini lansmanda 15 ABD Doları karşılığında alabilecekler.

Xbox Game Studios’un başkanı Matt Booty, yeni bir Xbox Wire gönderisinde şirketin 20. yıl dönümü şenliklerini özetledi. Platform, Halo Infinite ve Forza Horizon 5 gibi yeni sürümlerin yanı sıra Xbox Game Pass’e bazı yeni eklemeler de görecek . Minecraft , 2 Kasım’da PC’de Xbox Game Pass’e gelecek ve Microsoft Flight Simulator: Game of the Year Edition , orijinal oyunun mevcut sahiplerine ve Game Pass abonelerine 18 Kasım’da ücretsiz bir güncelleme olarak gelecek. Yeni güncelleme, yeni uçaklar ekleyecek , havaalanları, hava yarışları ve DX12 desteği.

Xbox Game Pass Ultimate aboneleri, piyasaya sürüldükten sonra Halo Infinite’de özel aylık çok oyunculu avantajlar elde edecek. Şu an itibariyle, PlayStation’ın bu tatil sezonunda piyasaya sürülen önemli bir oyunu yok. Platform sahibi , PS5 ilk doğum gününe ulaştığında muhtemelen Call of Duty: Vanguard gibi üçüncü taraf oyunlara güvenecek. Durum böyle değildi, ancak God of War: Ragnarok ve Horizon Forbidden West gibi oyunlar 2022’ye ertelendi.

Xbox Game Pass aracılığıyla sunulan tüm bu oyunlarla , oyuncular makul fiyatlı ve eğlenceli bir tatil sezonunu sabırsızlıkla bekleyebilirler.

0
0
0
0
0
34
0

Bir cevap yazın

X