Aksiyon Nişancı(FPS-TPS) Rehberler

Call Of Duty: Warzone ve Vanguard 5. Sezon Başlagıç Tarihi ve Detayları

Hiçbir şey resmi olarak onaylanmazken, Call of Duty 5. Sezonu, muhtemelen Call of Duty: Vanguard ve Warzone Pacific için son içerik sezonu olacak. Son sezonla ilgili aradığınız her şey bu rehberde olacak.

İlginizi Çekebilir: Call Of Duty: Modern Warfare 2 Beta Tarihleri Açıklandı

Call of Duty Sezon 5 başlangıç saatleri

Activision, Call of Duty Sezon 5 için resmi bir tarih açıklamadı, ancak battle pass’ta kalan gün sayısı göz önüne alındığında, oyuncular yeni sezonun 24 Ağustos civarında gelmesini bekleyebilirler. Yeni Call of Duty sezonlarının tarihi her zaman değişebilir, ancak resmi bir duyuru ve daha fazla ayrıntı yakında gelecek.

Sezonluk güncellemenin Türkiye saati ile 19:00’da sunuculara ulaşması bekleniyor.

Sezon 5’te Bizleri Neler Bekliyor?

Call of Duty

Warzone veya Vanguard için henüz resmi olarak hiçbir şey onaylanmasa da, yeni bir Call of Duty sezon içeriği genellikle ek haritalar, modlar ve silahlarla birlikte seviye atlamak için yeni bir savaş bileti olacağı anlamına gelir. Sezon 5 ayrıca muhtemelen kilidini açmak için son bir Task Force operatörleri üçlüsünü tanıtacak.

Söylentiler ve olası sızıntılar her zaman doğru çıkmaz ancak dataminerlar, Sezon 5 için, geçmiş oyunlardan ikonik Call of Duty karakterleri için potansiyel kostümler de dahil olmak üzere birçok yeni operatör görünümü planlandığını öne sürüyor. Warzone’un oyun dosyalarının ayrıca Gerard Way ve Gabriel Bá’nın ödüllü çizgi roman serisine dayanan Netflix’in Umbrella Academy ile işbirliğine atıfta bulunduğu bildiriliyor.

Warzone

Sezon 4: Mercenaries of Fortune güncellemesi oyuna yeni Fortune’s Keep haritasını ekledi, bu nedenle Warzone’un rotasyonuna eklenen yeni haritaları görmemiz olası değil. 4. Sezon, Mercenaries of Fortune etkinliği ve yaklaşmakta olan Titanium Trials: Endurance gibi sınırlı süreli etkinlikleri içeriyordu, bu nedenle Sezon 5’te yeni etkinliklerin gelmesi oldukça olası görünüyor.

Warzone’un 4. Sezonu ayrıca silahlar için bir sürü dengeleme, hata düzeltmeleri, yeni özellikler ve yaşam kalitesi güncellemeleri içeriyordu, bu nedenle Sezon 5 muhtemelen aynı güncellemelerin farklı versiyonunu içerecek.

Vanguard

Vanguard’ın çok oyunculu güncellemesi, Sezon 4 için son derece hafifti, bu nedenle bu olası son içerik sezonundan ne bekleneceği belirsiz. Sezon 4, USS Texas 1945 ve Desolation haritalarını ekledi, bu nedenle Sezon 5’te en az bir yeni harita görünebilir.

Zombi Modu

4. Sezon, Shi No Numa’nın geliştirilmiş versiyonuyla Vanguard’a geleneksel bir yuvarlak tabanlı Zombies haritası sundu. 5. Sezon için ayrıntılar doğrulanmasa da Treyarch, başka bir geleneksel haritanın yapım aşamasında olduğunu belirtti, bu nedenle oyuncular Vanguard’ın Dark Aether hikayesini tamamlamak için son bir harita alabilir.

Kaynak

0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish