Haberler Yarış

Batman’in Batmobilleri, Bane ve Batcave Hot Wheels’a Geliyor

Hot Wheels Unleashed, bir Batcave kursu ve Robin, Bane ve Kara Şövalye’nin kendisine dayanan araçlar da dahil olmak üzere bir DC içeriği dalgası duyurdu.

Hot Wheels Unleashed, Batman, Robin, Catwoman ve Bane gibi klasik karakterlere dayanan oynanabilir araçlar ve kurslar da dahil olmak üzere bu kış DC-Comics ile ilgili çok sayıda DLC içeriği alacak. En yeni Hot Wheels bağlantılı oyun, geçen ay mevcut nesil konsollara hız verdi, ancak geliştirici Milestone, hızlı tempolu eğlencenin sürekli bir ek DLC araba ve yarış pisti dalgasıyla devam edeceğine söz verdi.

Hot Wheels Unleashed için DLC yol haritası, önümüzdeki en az üç partide oyuna yeni araçların geleceğini ve nihai sonucun, oyuncuların kilidini açıp çeşitli özelleştirilebilir Hot Wheels pistlerinde yarışmaları için 66’dan fazla koleksiyon arabası olacağını gösteriyor. Bu DLC araçları listesi arasında filmlerden, televizyondan ve çizgi romanlardan birkaç ikonik araba var – Back To The Future’dan zaman yolculuğu yapan DeLorean, Teenage Mutant Ninja Turtles şöhretinin Party Wagon’u ve Batman’in klasik Batmobile’i gibi. Görünüşe göre Hot Wheels Unleashed, Dark Knight’ın DC tabanlı heyecan için ünlü yolculuğunda durmuyor, çünkü Batman’in eşit derecede ikonik destekleyici oyuncu kadrosu ve haydut galerisinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi, bu yılın sonlarında Hot Wheels yarış devresine katılacak.

Bugün erken saatlerde, Milestone Team’in resmi YouTube kanalı, 2 Aralık’ta piyasaya sürülecek olan Hot Wheels Unleashed Batman Expansion için bir fragman yayınladı. Bu DLC genişleme paketi beş Gotham temalı araç içerir: Armored Batman, Batman Rebirth, The Penguin, Robin 2.0T ve The Joker GT. Ayrıca Batcave’den sonra modellenen yeni bir yarış pisti, “Joker Funhouse Split” olarak adlandırılan ve hiçbir şeyden şüphelenmeyen yarışçıları parkurdan uzaklaştırabilecek bir eğlence evi tarzı Pist Oluşturucu Modülü ve birçok Batman temalı özelleştirme öğesi olacak.

DC eğlencesi burada bitmiyor, Milestone Ekibi ayrıca 11 Kasım – 18 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek bir etkinlik olan Hot Wheels Unleashed DC Super-Villains Racing Season için bir fragman yayınladı. Ekstra içeriğin kilidini açmak için oyun içi yarış zorlukları – kötü şöhretli DC kötü adamları Bane, The Cheetah, Poison Ivy, Black Manta, Deathstroke ve Harley Quinn’den sonra modellenen altı uğursuz yeni araç dahil. Ayrıca Bodrum ve Oyuncu Profili için yeni özelleştirme öğeleri ve katılan herkes için ücretsiz teçhizatlar ve jetonlar olacak.

DC Comics, son zamanlarda video oyunu içeriğiyle, hem yerleşik oyunlarla çapraz promosyonlu bağlantılar şeklinde hem de markanın devasa efsanevi kahramanları ve kötü adamlarını merkez alan bağımsız oyunlar şeklinde bir rol üstlendi. Bu haftanın başlarında Fortnite, büyüyen DC konuk karakterleri listesine ürkütücü Batman Who Laughs’u ekledi ve Cumartesi günkü DC Fandome, WB Montreal’in Gotham Knights ve Rocksteady’nin Suicide Squad: Kill The Justice League’e daha yakından bir bakış sağladı.

Oyuncular, DC Super-Villains Yarış Sezonu 11 Kasım’da başladığında Hot Wheels Unleased as Bane veya Harley Quinn’in plastik turuncu izlerini yırtabilecek, ardından Batman Expansion 2 Aralık’ta başladığında Batmobile’in direksiyonuna geçebilecekler.

0
0
0
0
0
16
0

Bir cevap yazın

X