Haberler

Xbox Game Pass hizmetine Temmuz ayında 6 oyun daha ekleniyor!

Microsoft, Temmuz ayında Xbox Game Pass hizmetine gelecek ikinci oyun dalgasını duyurdu ve ay bitmeden abonelik programına altı oyun daha ekleniyor.

19 Temmuz’da konsol, bulut ve PC için yayınlanacak As Dusk Falls dahil olmak üzere üç oyun daha hizmete ekleniyor. As Dusk Falls interaktif bir drama oyunudur ve Quantic Dream gazileri tarafından kurulan bir ekip olan Interior Night’ın ilk oyunu. Quantic Dream oyunları gibi, As Dusk Falls da oyuncuların, yanlış giden bir soygunla başlayan ve yolda kelebek etkisi yaratabilecek bir hikayede seçim yapmalarına olanak tanıyacak.

Ayrıca 19 Temmuz’da, Ubisoft’un popüler oyunu Watch Dogs 2 ile birlikte Sins of a Solar Empire: Rebellion da hizmete geliyor.

21 Temmuz’da Xbox Game Pass, konsol, bulut ve PC için yarış oyunu MotoGP 22’yi ve konsol, PC için RPG Torment: Tides of Numenera’yı hizmete ekleyecek.

Game Pass’e Temmuz ayında son ekleyeceği oyun ise stüdyonun ünlü Limbo’sunun devamı niteliğindeki Playdead’in 2016 bulmaca oyunu olan Inside olacak. Inside konsol, bulut ve PC platformları için 29 Temmuz’da çıkacak.

Microsoft, Game Pass’e süpriz bir şekilde başka oyunlar da ekleyebilir. Bu nedenle Temmuz ayı için henüz bilmediğimiz daha fazla oyun olması mümkün. Daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın.

Belirtildiği gibi, bu oyunlar Temmuz 2022 için Game Pass’e yapılan ikinci yeni ekleme dalgasıdır. Temmuz ayında İlk dalgada eklenen oyunlara buradan göz atabilirsiniz.

Temmuz 2022 Xbox Game Pass (İkinci Dalga)

19 Temmuz

  • As Dusk Falls — konsol, cloud, PC
  • Ashes of Singularity: Escalation — PC
  • Watch Dogs 2 — konsol, cloud, PC

21 Temmuz

  • MotoGp 22 — konsol, cloud, PC
  • Torment: Tides of Numenera — konsol, PC

29 Temmuz

  • Inside — konsol, cloud, PC
Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR