Haberler Oyun

Foamstars State of Play Fragmanı Açık Beta

Yeni Foamstars State of Play Fragmanı Açık Beta’yı Gösteriyor. Foamstars bugün Sony’nin State of Play etkinliğinde yeni bir fragman yayınlayarak PlayStation 5’te 29 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek açık betayı duyurdu.

Açık beta iki oyun modu (Smash the Star ve Happy Bath Survival), sekiz karakter içeriyor ve PlayStation Plus’ı olmayanlar da dahil olmak üzere tüm PS5 sahipleri için çevrimiçi oynamak ücretsiz. Betaya katılan herkes için tam oyunda bir bonus kostüm mevcut olacak.

Foamstars açık betası devam ediyor:

  • 29 Eylül, 9pm PDT – 1 Ekim, 11.59pm PDT
  • 30 Eylül, 2am BST – 2 Ekim, 7.59pm BST
  • 30 Eylül, 03:00 CET – 2 Ekim, 08:59 CET
  • 30 Eylül, 10am JST – 2 Ekim, 3.59pm JST
Foamstars State of Play Fragmanı Açık Beta

İlkbaharda duyurulmasının ardından bu yılın başlarında Gamescom’da Foamstars ile pratik yapma şansımız oldu. Oynadığımızda, sadece öncülüne dayanarak biraz Splatoon benzeri olmasını bekliyorduk, ancak oyunun Nintendo’nun mürekkepli nişancısı olmayı ne kadar çok istediğine hazırlıklı değildik. Bazı Persona ve Jet Set Radio titreşimlerini karıştırıyor ve köpüğün 3D öğeleri harita yapısını değiştirmek için ilginç şeyler yapıyor, ancak Foamstars’ın kendini tamamen farklılaştırıp farklılaştıramayacağını henüz görmedik.

Foamstars 2024’ün başlarında PlayStation 4 ve PS5’te piyasaya çıkıyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle hatta Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir