Haberler

Nintendo Switch Online plus Genişletme Paketi 25 Ekim’de çıkıyor!

Klasik oyunların keyfini çıkarma şansını kaçırmayın.

Oyuncuların klasik Nintendo 64 ve Sega Genesis oyunlarının keyfini çıkarmasına olanak tanıyan Nintendo Switch Online plus Genişletme Paketi aboneliği 25 Ekim’de piyasaya sürülecek. Hayranlar, çevrimiçi oyun, yeni Animal Crossing: New Horizons DLC ve Sega Genesis oyunları gibi diğer avantajlardan yararlanabilir.

En son Nintendo Direct vitrini sırasında Nintendo, Switch Online aboneliğinin Nintendo 64 ve Sega Genesis oyunlarına erişimi içeren yeni bir sürümünü açıkladı. Yeni Nintendo Switch Online ve Genişletme Paketi hizmeti, Super Mario 64, Winback, Mario Kart 64 ve Sonic the Hedgehog 2 gibi klasik oyunlara erişim sağlıyor. Gelecekte daha fazla Nintendo 64 ve Sega Genesis oyunu piyasaya sürülecek ve oyunculara abonelik satın almaları için daha fazla teşvik sağlanacaktır.

Nintendo bugün hizmetin 25 Ekim’de kullanıma sunulacağını ve yeni Animal Crossing: Happy Home Paradise DLC’ye erişim ve dört oyuncuya kadar çevrimiçi oyun gibi diğer avantajları içerdiğini açıkladı. Tanıtım fragmanı ayrıca oyuncuların nasıl askıya alma noktaları oluşturabileceğini ve ilerlemelerini kolayca kaydetmelerini sağladı. Hatta Sega Genesis oyunlarında oynanışı geri sarabilirler.

Hayranlar, her ikisi de ön sipariş için mevcut olan kablosuz Nintendo 64 denetleyicisi veya Sega Gebeus Control Pad gibi aksesuarlarla deneyimlerini geliştirebilir.

Nintendo Switch Online artı Genişletme Paketi hizmeti 12 ay boyunca 49,99 ABD Doları tutarındadır. 12 ay boyunca 79,99 $ karşılığında bir aile üyeliği mevcuttur ve sekiz adede kadar Nintendo Hesabı sahibinin hizmeti kullanmasına izin verir.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR