Haberler Oyun

Blizzard Yeni Mobil Oyunu Warcraft Rumble

Blizzard Yeni Mobil Oyunu Warcraft Rumble Beklenenden Erken Çıktı. Yeni Warcraft spin-off’u Blizzcon’dan bir gün önce yayınlandı.

Beklenmedik bir sürprizle Warcraft Rumble erken çıktı. Blizzard’ın yeni ücretsiz mobil yan oyunu bugün erken saatlerde App Store’da ortaya çıktı ve ilk testlere göre tamamen oynanabilir görünüyor.

Orijinal adı Warcraft Arclight Rumble olan Warcraft Rumble’ın daha önce yarın başlayacak olan BlizzCon’da yayınlanması bekleniyordu. Bunun yerine bir gün erken çıktı.

Blizzard Yeni Mobil Oyunu Warcraft Rumble

Warcraft Rumble ilk olarak 2022 yılında duyuruldu ve kule savunması ile MOBA’nın bir karışımı olarak faturalandırıldı. Oyuncular kendi ordularını geliştirirken 65’ten fazla minyatür toplayabilir.

İlk önizlememizde şöyle yazmıştık: “Sunabileceği strateji derinliğinden etkilendim. Ancak yine de temelde, Blizzard’ın en çok bilindiği türden yaşamı mahveden maceralardan ziyade, öğle yemeği siparişinizin çağrılmasını beklerken yapacak bir şeyler bulmaya yönelik bir tür mobil strateji oyununa bir Warcraft dönüşü.

“Ve biliyorsunuz, bu beni heyecandan titretmeyebilir, ancak Ticaret Prensi Gallywix’i bile ürkütecek mobil oyun para kazanmanın en kötü eğilimlerinden bazılarından kaçınabildikleri sürece bu tamamen iyi. Bu ilk sürümde bile eğlence var.”

Blizzard Mobil Oyunu Warcraft Rumble Neşeli Kaosu Kucaklayın!

Warcraft Rumble, Warcraft evreninde geçen ve toplanabilir Minilerin canlanarak çılgınca yakın dövüş çatışmalarında savaştığı bir mobil aksiyon strateji oyunudur. Tek oyunculu senaryo, destansı PvP savaşlarında kafa kafaya gitme ve daha fazlası dahil olmak üzere birden fazla modda oynayın. Neşeli kaosun gerçek anlamını deneyimleyin!

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız The Gamer Station gelirden pay alabilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Film ve Dizilerle, Teknolojik ve Finansal konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Dokie‘yi,
Dünya mutfağı ve tariflerle ilgili konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Cook Station‘ı ziyaret edebilirsiniz!

Subscription 02

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Dokie, The Cook Station ve The Gamer Station platformlarının kurucusu aynı zamanda eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir