Haberler

Smite’ın 8.8 bonus güncellemesi canlı sunuculara ulaştı.

Smite, haftaya 8.8 bonus güncellemesiyle başlıyor.

İşte bugünün yamasıyla karşılaşacagınız şeylere bir göz atın.

Hi-Rez ekibi, denge değişiklikleri ve yeni görünümler yaratmak için her zaman çok çalışıyor ve 8.8 bonus güncellemesi her ikisini de içeriyor. 8.8 Yaması, hem eşyalara hem de tanrılara yönelik çok sayıda denge değişikliğine ek olarak dört yeni görünüm sunuyor: Senko Sage Anubis, Silver Bullet Tsukuyomi, Death’s Door Janus ve Neon Shifter Sun Wukong.

Hem Senko Sage Anubis hem de Silver Bullet Tsukuyomi, devam eden Tehlikeli Denizler Odyssey’nin bir parçası olarak özel olarak sunulacak. Neon Shifter Sun Wukong’u elde etmek için Neon Sandığı ile şansınızı denemeniz gerekir. Benzer şekilde, Death’s Door Janus, Death’s Door Chest aracılığıyla erişilebilir olacak.

8.8 Yaması ayrıca sekiz öğe ve altı karakterde değişiklikler getiriyor. Bu yama ile değişen tüm tanrılar arasında, nerf sopasından kurtulan tek kişi Charybdis oldu. Charybdis’e yalnızca küçük hata düzeltmeleri yaptı.

Ymir, Yemoja, Persephone, Osiris, Morgan Le Fay ve Gılgamış’ın hepsinde nerf olarak kabul edebileceginiz değişiklikler var. Değişiklik alan öğeler arasında Stone-Cutting Sword, Winged Blade, Void Shield, Odysseus’ Bow, Ichaival, Soul Gem, Sundering Axe ve Fighter’s Mask yer alıyor.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir