Haberler

Beş yıl sonra, No Man’s Sky Steam’de olumlu incelemeler aldı.

No Man’s Sky’ın sert bir iniş yaptığını söylemek tam olarak yanlış degil. Ancak beş yıllık ücretsiz, büyük güncellemelerden sonra, oyunun Steam incelemeleri sonunda No Man’s Sky’ın aslında iyi bir oyun oldugunu gösteriyor.

Kabul etmekten nefret etsek de Steam incelemeleri, bir oyun hakkındaki ilk izleniminiz üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. İncelemeleri yıllarca “Karışık” kaldıktan sonra, Hello Games’in kurucusu Sean Murray dün No Man’s Sky’ın nihayet eşiği “Çoğunlukla Olumlu” aştığı haberini paylaştı, yani Steam incelemelerinin en az %70’i oyunu olumlu olarak değerlendirdi.

No Man’s Sky’ın çıkışında tepkinin ne kadar düşmanca olduğunu anlamak zor, geliştirici
bitmemiş bir oyunla hayranlarını aldattığı suçlamasıyla itibarı zedelendi. Bu itibar yüzünden, No Man’s Sky’ın ne olabileceğini temelde yeniden tasavvur eden yıllarca süren büyük güncellemelere rağmen, oyunun olumlu bir fikir birliğine ulaşması 5yıl aldı.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir