Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Overwatch 2 PvP testi 10 Mart’ta başlıyor

Overwatch 2’nin oyun direktörü Aaron Keller tarafından paylaşılan bir gönderiye göre, PvP testi, 10 Mart’ta küçük bir “Blizzard çalışanları, Overwatch League profesyonelleri ve diğer birkaç seçilmiş grup” için başlıyor. Aaron Keller ayrıca Overwatch ekibinin PvP içeriğini hayranlarla daha erken paylaşmak için “Overwatch 2’nin PvP ve PvE deneyimlerini birbirinden ayırdığını” da paylaştı.

Keller, “O zaman, ilk PvP Beta’mız tüm bölgelerde PC için Nisan sonunda başlayacak” dedi. “Bu kapalı beta, oyunla ilgili geri bildirim sağlamalarını isteyeceğimiz daha büyük bir testçi grubunu içerecek. Bu aşamadaki hedefimiz, gelecekteki Beta testlerinde sunucuları daha geniş bir oyuncu tabanıyla stres testine geçmeden önce yeni özelliklerimizi, içeriğimizi ve sistemlerimizi test etmektir.”

Keller’e göre PvP Overwatch 2 beta, takımın orijinal Overwatch lansmanından bu yana sahip olduğu “en önemli sürüm” olacak. Yeni hasar kahramanı Sojourn, dört harita, kahraman reworkleri, 5v5 oyun ve yeni oyun modunu içerecek.

Haber ayrıca Activision Blizzard’ın büyük değişiklikler geçirdiği bir zamanda geliyor. Microsoft, oyun yayıncısını 68 milyar dolardan fazla bir parayla satın alma sürecinde. Şirket genelinde çalışanlar, liderlikteki değişiklik konusunda umutlu olduklarını söylediler. Anlaşmanın, Overwatch gelişimini ve Overwatch Ligi’ni 2023 yılına kadar nasıl etkileyeceğini bilemeyeceğiz.


Kaynak

0
0
0
0
0
9
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish