Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Overwatch 2 betası 26 Nisan’da başlıyor

Overwatch 2, invite-only Alpha’nın lansmanı ve oyuncuların ne zaman oynamaya başlayabilecekleri de dahil olmak üzere beta sürümlerinde neler bekleyebilecekleri hakkında daha fazla bilgi dahil olmak üzere bazı yeni güncellemeler yayınladı.

Geliştiricilerin Alpha’dan gelen geri bildirimlerin bir kısmı hakkında konuştuğu bir canlı yayında, betanın kayıt olan herkes için 26 Nisan’da başlayacağını da açıkladılar.

Geçen hafta Overwatch beta için kayıtları açtı ve oyunculara betanın Nisan sonunda başlayacağını bildirdi, ancak bu, hayranlara PvP beta’yı hangi gün oynayabileceklerine dair kesin tarih şimdi açıklandı.

Beta, oyunun PvP ve PvE modlarında oyuncuların oyun yayınlanmadan önce yeni kahraman denemeleri, beşe beş kompozisyonlar ve yeni haritalar üzerinde test sürüşü yapmalarını sağlıyor. Şimdiye kadar, oyuncuların PvE modu için bir beta sürümüne sahip olacağına dair bir belirti yoktu ve geliştirme ekibi, oyun yayınlanmadan önce oyunun PvP tarafına odaklanmış görünüyor.

Şu anda Alpha, yalnızca mevcut Blizzard çalışanları, Overwatch League oyuncuları ve geliştiricilerin belirli bir grup arkadaş ve aile üyeleri tarafından test edilebiliyor. Beta sürüm, oyunu PlayOverwatch.com aracılığıyla kaydolan daha birçok kişiye açacak. Oyuncular, 26 Nisan’da piyasaya sürülmeden önce web sitesinden beta için kaydolabilirler.
Kaynak

0
0
0
0
0
35
0

1 Yorum

Bir cevap yazın

EnglishTurkish