Haberler Nişancı(FPS-TPS)

EA, Apex Legends Mobile’ı bu yaz piyasaya sürmeyi umuyor

Apex Legends Mobile, en çok beklenen mobil oyunlardan biridir. Oyunun duyurulmasının üzerinden bir yıldan fazla zaman geçti ve hayranların oyunu oynamak için muhtemelen birkaç ay daha beklemesi gerekecek.

Electronic Arts’ın resmi web sitesindeki yeni Apex Legends Mobile sayfasının SSS bölümünde şirket, bu yaz tam bir lansman için “umutlu” olduğunu söyledi. Bu, her şey plana göre giderse oyuncuların oyunun Haziran ve Eylül 2022 arasında bir yerde oyunun çıkmasını bekleyebilecekleri anlamına geliyor.

Kesin bir çıkış tarihi açıklanmasa da oyuncular, kendi ülkelerinde kullanıma sunulduğunda haberdar olmak için ön kayıt yaptırabilirler. EA, dün Google Play Store’da dünya çapında ön kayıtları başlattı ve EA’ya göre oyun şimdiden 7,5 milyondan fazla oyuncunun kaydolduğunu gördü.

Şu anda Apex Legends Mobile, oyunu tam bir sürümden önce test etmek için dünya çapında 10 ülkede sınırlı bir bölgesel lansmanda. Sınırlı bölgesel lansmanda oyuncular, World’s Edge’de klasik BR, Team Deathmatch, Mini BR, üçe üç Arena ve Dereceli BR dahil olmak üzere birçok modun keyfini çıkarabilirler. Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz dokuz farklı karakter var.

Oyun sıfırdan yalnızca mobil cihazlar için oluşturulduğundan, konsollar ve PC ile platformlar arası oynamayı desteklemez. EA ayrıca gelecekte yalnızca mobil cihazlara yönelik bazı haritalar ve şampiyonlar getireceğini söyledi.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR