Haberler

VALORANT: Mage için yayınlanan sızıntılar yalanlandı!

Bir TikToker, sözde yeni bir ajan için sızıntılar oluşturduktan sonra VALORANT topluluğunu trollediğini iddia etti.

TikTok kullanıcısı “Valoleakr” dün “Bütün VALORANT topluluğunu nasıl trolledim” başlıklı bir video yükledi ve burada Mage adında yeni bir VALORANT ajanını gösteren, viral olan bir ekran görüntüsünü nasıl oluşturduğunu anlattı.

Kullanıcı, ikonları oyundaki diğer yetenekleri ilham kaynağı alarak oluşturduğunu iddia etti. Daha sonra Cypher’ı kobay olarak kullanarak yetenek açıklamalarının oyun içinde yerleştirildiği ve metni kestiği bir şablon yaptı.

Kullanıcı, Cypher’ın modelini kaldırıp Reddit’e gönderdikten sonra son görüntünün telefonuyla ayarlarını yaptığını iddia etti. Gönderi, yüklemenin ilk saatinde yarım milyondan fazla görüntülemeyle hemen ilgi çekmeye başladı.

Valorant mage

Reddit gönderisi, 500’den fazla yorumla 3.000’den fazla beğeni topladı ve bu, onu ayın VALORANT alt dizinindeki en popüler gönderilerden biri haline getirdi.

Yalanlama haberinden sonra bile bazı kullanıcılar Tiktoker’in videoyu taklit etmiş olabileceğini ve ajan sızıntısının gerçek olduğu, daha sonraki bir aşamada oyuna gelebileceği çifte bir blöf olduğunu savundu.

Bu yıl içinde piyasaya sürülmesi beklenen VALORANT’taki bir sonraki ajanla ilgili Riot’tan herhangi bir ayrıntı yok. Oyunun bir sonraki ajanı muhtemelen bir Kontrolör olacak.

Oyunun en son çıkan ajanı Fade ise bu yılın başlarında Nisan ayında piyasaya sürüldü. Oyuna gelecek 21. Ajan hakkında daha fazla ayrıntıya sahip olduğumuzda bilgilerimizi sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir: Dereceli oyunlar için en iyi VALORANT nişangahları!

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR