Haberler Mobil Oyunlar Nişancı(FPS-TPS)

Ubisoft, Rainbow Six Mobile’ı duyurdu!

Oyun geliştiricisi Ubisoft Salı günü yaptığı açıklamada, mobil cihazlar için ücretsiz bir FPS oyunu olan Rainbow Six Siege’in yeni bir sürümünü piyasaya sürmeyi planladığını duyurdu. Mobil oyun, Ubisoft Montreal tarafından üç yılı aşkın bir süredir geliştiriliyor. Henüz bir çıkış tarihi bulunmamakla birlikte, oyuncular erken erişim şansı elde etmek için şimdi buradan kayıt olabilirler.

Ubisoft mobil geliştirme ekibi duyuruda, “Amacımız, PC veya konsolda oynamayı bırakıp mobil cihazlara geçmenizi sağlamak değil. Büyük ekrandaki bir Siege maçının adrenalin patlaması veya bir fare ve klavyenin hassasiyeti gibisi olmadığını biliyoruz. Monitörlerimizi her yere yanımızda taşıyamadığımız için Rainbow Six Mobile, sevdiğiniz oyunu oynama fırsatı verirken, milyonlarca yeni oyuncunun R6 deneyimini yaşamasını da sağlayacak.” dedi.

Rainbow Six Mobile’da Bizi Neler Bekliyor?


Rainbow Six Mobile, 5 saldırgan ve savunma oyuncusundan oluşan iki takımın yer aldığı rekabetçi ve taktiksel bir FPS oyunudur. Ayrıca oyun, temel oynanış, operatörler ve harita açısından Rainbow Six Siege ile benzer bir görünüme sahip. Ancak oyun, mobil kullanıcılara en iyi deneyimi sağlamak için değişiklikler içerecek.

Değişiklikler arasında mobil, oyun içi görsel sunum ve kullanıcı arayüzünün kapsamlı optimizasyonu için yeni bir oyun kontrol sistemi yer alıyor. Ayrıca, Six Mobile birkaç oyun moduna sahip olacak, ancak Siege’den daha kısa eşleştirme ve raunt süreleri olacak. Ayrıca test dönemi için Bank ve Border haritaları açık olacak.

Oyuncular benzersiz becerilere sahip Operatörler seçebilecek ve onları gadget’larla donatabilecekler. Ash, Sledge, Twitch, Thermite ve Hibana, lansmanda mevcut olan saldırı operatörleri olacak. Savunucularda Caveira, Bandit, Smoke, Valkyrie ve Mute olacak.

Bu duyuru ile Rainbow Six Mobile, Apex Legends ve Call of Duty: Warzone’dan sonra 2022’de mobile gelecek üçüncü nişancı(FPS) oyunu olacak.

Kaynak

0
0
0
0
0
6
0

1 Yorum

Bir cevap yazın

EnglishTurkish