Aksiyon Haberler Macera RPG / MMORPG

Lost Ark bir milyon eşzamanlı oyuncuya ulaşan beşinci Steam oyunu oldu!

Oynaması ücretsiz, devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu Lost Ark, bir milyon eşzamanlı oyuncu başarımını geçerek, Steam’de bunu başaran yalnızca beşinci oyun oldu. Bu oyunun popülaritesi, birçok oyuncuyu 11 Şubat’ta lansmanı için indirmesine yol açtı. Şimdi, çıkışından sadece bir gün sonra, Lost Ark şimdiden Steam eşzamanlı oyuncu sıralamasında en başarılı oyunlar arasında yer alıyor. .

Lost Ark’ın aksiyon MMORPG odağı, bu yeni oyuna çok sayıda hayran getirdi ve Twitch’te de rekorlar kırdı. Oyunun Kore’deki popülaritesi artık tüm dünyaya yayılıyor.

Steam’de sadece dört oyun aynı anda bir milyon oyuncuya ulaştı: PlayerUnknown’s Battlegrounds, CounterStrike: Global Offensive, DOTA 2 ve Cyberpunk 2077.

Bundan çıkan en etkileyici istatistik, Lost Ark’ın Steam’de en çok oyuncu sıralaması ikinci olması. Oyun türünü daraltırsanız, Lost Ark, Steam’deki eşzamanlı oyuncular için çok oyunculu RPG oyunları için ilk. Bununla birlikte, Cyberpunk 2077, tek oyunculu bir RPG için en yüksek zirve oyuncu rekorunu elinde tutuyor.

Lost Ark’ın eski MMO’lardan en iyi şekilde yararlanmaya ve kazan-öde gibi tuzaklardan kaçınmaya odaklanması, onun için bir başarı yolu oldu. Resmi çıkışın ardından birkaç gün içindeki bu oyuncu artışı, MMO’ların hala hayranların aradığı bir şey olduğunun işaretidir. Oynamak ve öğrenmek için çoklu sınıflardan eğlenceli bir savaş sistemine kadar, Lost Ark güçlü bir şekilde başlıyor.Kaynak

0
0
0
0
0
0
0

1 Yorum

Bir cevap yazın

EnglishTurkish