E-SPOR Genel Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Na’Vi, BLAST Premier Sonbahar Finalini kazandı!

Natus Vincere bugün Danimarka’nın Kopenhag kentindeki Royal Arena’da büyük bir seyirci kitlesi önünde Vitality’e karşı BLAST Premier Sonbahar Finali kupasını kazandı.

Büyük finaller Vitality’nin harita seçimi olan Mirage’da başladı, ancak onu şık bir şekilde başlatan, haritanın ilk beş turunu kazanan ve eşleşmenin havasını belirleyen Na’Vi oldu. Na’Vi tarafı Mirage’ı 16-12 kazandı ve seriyi Nuke’de kapatmayı umuyorlardı.

Ancak Vitality, sırtlarını duvara dayayarak elinden gelenin en iyisini gösterdi. Fransız tarafı, haritanın hızını en başından belirledi ve Na’Vi’yi 16-6 mağlup etti ve onlara galibiyet için çok fazla şans vermedi. Seri, Inferno’ya taşındı ve Na’Vi, şu anda neden en iyi CS:GO takımı olduklarını bir kez daha gösterdi. Neredeyse kusursuz bir CT tarafı (12-3) oynadı ve ikinci yarıda rahat bir oyunla seriyi 16-7 kazandılar.

S1mple haklı olarak turnuvanın MVP’sini aldı. Tüm seri boyunca Na’Vi’nin en iyi fragger’ıydı (76-46 K/D) ve Vitality’nin süperstarı Mathieu “ZywOo” Herbaut ona karşı koymak için elinden gelenin en iyisini yapsa da Ukraynalı, özellikle Mirage’da neredeyse durdurulamazdı. (36 öldürme ve sadece 16 ölüm skoruyla)

BLAST Premier Sonbahar Finali unvanıyla Na’Vi, 225.000 dolarlık ödülü evine götürürken, Vitality 85.000 $ ‘ı eve götürecek.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR