Haberler

Outward’ın Definitive Edition sürümü duyuruldu!

Şaşırtıcı ve benzersiz hayatta kalma RPG oyunu Outward’a birkaç yükseltme ile tamamlanmış bir Definitive Edition geliyor. Outward: Definitive Edition 17 Mayıs 2022’de çıkacak ve DLC’ler The Soroboreans ve The Three Brothers’ın yanı sıra “tamamen yeni eklemeler” içerecek.

Savaş mekaniklerinde yapılan değişiklikler, oyun kalitesi, bazı etkileşimleri daha eğlenceli hale getirme, temel oyun alanlarına DLC özellikleri ekleme vb özellikler Definitive Editionda oyuncuların hizmetine sunuluyor.

Pek çok yeni fikir deneyen küçük bir RPG geliştiricisi için Nine Dots Studio, dayanıklılık tabanlı aksiyon RPG savaşını zorlu keşif, hayatta kalma ve işçilik öğeleriyle birleştirmede çok başarılı oldu. Bununla birlikte, Outward’ın bazen sert mekaniklerinin aşırı derecede cezalandırıcı doğası oyuncuları daha da hırslandırıyor.

Nine Dots Studio web sitesinde Outward hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR