Aksiyon Haberler Macera RPG / MMORPG

The Elder Scrolls Online 26 Nisan’a kadar ücretsiz olarak oynanabilecek!

Bethesda’nın fantezi dünyasına devasa çok oyunculu yaklaşımı olan The Elder Scrolls Online, önümüzdeki hafta için oynaması ücretsiz olacak. Oyuncular, ana oyunu ve Morrowind DLC’sini bugün ile 26 Nisan arasında istedikleri zaman deneyebilirler.

Ücretsiz deneme, dört farklı sınıfla deneme yapmanızı sağlayarak Battlegrounds ve Alliance War PvP’ye erişim sağlamanıza izin verecek. Temel oyundaki tüm bölgeleri, Skyrim, Hammerfell vb. ve ayrıca Morrowind’in genişleme paketine eklenen Vvadernfell adasını keşfedebilirsiniz.

Deneme ayrıca TESO ve genişletmeleri için bir dizi indirimle birlikte geliyor. Temel oyunun standart sürümü şu anda 29,70 TL’den (%70 indirimle) alınabilir. Alternatif olarak, Morrowind, Summerset, Elsweyr, Greymoor ve Blackwood gibi tüm büyük genişletmelerin yanında temel oyunda bir araya gelen The Elder Scrolls Online: Blackwood’u %67 indirimle 82,17 TL’den alabilirsiniz.

Tüm bunlar, The Elder Scrolls Online’ın yaklaşmakta olan DLC’si High Isle beklentisiyle ortaya çıkıyor. Haziran ayında piyasaya sürülen High Isle, oyuncuları daha önce hiçbir Elder Scrolls oyununda tasvir edilmemiş yepyeni bir yer olan Systres takımadalarına getirecek. Burada oyuncular, seri boyunca kenarda oyalanmaya meyilli olan Bretonların bilgisine ve kültürüne bir şans verecek.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR