Genel Haberler Oyun-İş Dünyası

Microsoft, PC Game Pass’in ücretsiz deneme sürümünü duyurdu!

Microsoft, Game Pass hizmetinin üç aylık ücretsiz deneme sürümünü Halo Infinite, Age of Empires 4 veya Forza Horizon 5’i çıkış tarihi ve 28 Şubat arasında herhangi bir noktada oynayan herkese sunduğunu duyurdu. Bu, Steam veya Microsoft Store üzerinden bu oyunları satın alan ve oynayanların yanı sıra Halo Infinite’in ücretsiz çok oyunculu oyununu oynayan herkesi içeriyor.

Teklif yalnızca Game Pass’e “hiç” abone olmamış oyuncular için geçerlidir. Aboneliğini daha sonra iptal eden önceki bir aboneyseniz, nelerin değiştiğini kontrol etmek için ücretsiz olarak tekrar giremezsiniz. Teklif ayrıca Rusya ve Hindistan bölgelerini kapsamamaktadır. Bunun nedenleri açıklanmadı, ancak Microsoft’un, Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etmesinin ardından Rusya’daki tüm satışlarını askıya almasıyla ilgili olabilir.

Oyuncular, buradaki Xbox web sitesini ziyaret ederek ve Microsoft hesaplarında oturum açarak deneme için uygunluklarını kontrol edebilirler. Deneme süresi sona erdiğinde, abonelik herhangi bir zamanda iptal edilebilmezse oyunculardan mevcut üyelik ücreti alınacaktır.

Oyuncuların aynı ülkedeki birden fazla hesap arasında erişim paylaşmasına izin verecek olan Game Pass ‘aile planının’ yaklaşmakta olan raporlarının yanı sıra, Microsoft’un hizmetinin erişimini genişletmek için büyük bir çaba sarf ettiği görülüyor.

Her durumda, Game Pass’ten yararlanmak için şüphesiz en iyi zaman. Wes’in yakın zamanda belirttiği gibi, abonelik sonsuza kadar bu kadar iyi kalamaz. Özellikle Starfield gibi kitlesel olarak beklenen oyunlar hizmette görünmeye başladığında, fiyat artışları kaçınılmazdır.Kaynak

0
0
0
0
0
19
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish