Haberler

PlayStation Vita’ya Özel Freedom Wars, Soul Sacrifice’ın Sunucuları Önümüzdeki Ay Kapatılıyor.

Yapabiliyorken çevrimiçi kupalarınızı alın!

Hem Freedom Wars hem de Soul Sacrifice: Delta sunucuları 24 Aralık’ta kapanacak. Her ikisi de Japan Studio tarafından elde taşınabilir sistem için geliştirilen PlayStation Vita’ya özel oyunlardı.

Şu anda yalnızca PlayStation Japonya sunucu kapanışlarını duyurdu, bu nedenle diğer bölgelere de yayılıp yayılmayacağı belli değil. Ancak, resmi bir onayın yakında gelmesi şaşırtıcı olmaz.

Sony, eski sistemlerin ve içeriğin işlevselliğini yavaş yavaş ortadan kaldırıyor. Bu yılın başlarında Sony , PS3 ve PS Vita dijital mağazalarını kapatacağını duyurdu , ancak hayranların tepkisinden sonra kararı geri aldı. Ancak Sony, geçen ay dijital vitrinlerden ödeme seçeneklerini kaldırarak PS3 ve Vita dijital içeriği satın almayı zorlaştırdı.

GameSpot’un Soul Sacrifice incelemesinde , Jeremy Signor, “Sorunsuz değil, ancak Soul Sacrifice’ın güçlü kimliği ve karar verme sürecine ödüllendirici bağlılığı, kötü baş düşmanlardan kurtulmak için elinizi denemek için yeterli neden” dedi.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir