Haberler

PUBG Mobile güncellemesi 1.6, yeni bir hava oyunu modu ile 14 Eylül’de geliyor!

PUBG Mobile için 1.6 yaması neredeyse geldi. Tencent’in 10 Eylül’de attığı bir tweet ile oyunun yeni sürümü için güncellemenin 14 Eylül’de yayınlanacağını duyurdu.Erangel’de bir uzaylı istilası yaşanıyor.

Şimdiye kadar, yeni sürüm hakkında çok fazla bilgi ortaya çıkmadı. tweet, oyuna bir hava oyun modunun geldiğini ortaya koydu. Bu, geçen yıl Antik Gizli modundan bu yana PUBG Mobile’a ilk kez bir hava modu geri geliyor.

Başka bir tweet’te Tencent, “tehlikeli bir göktaşının” Erangel’e doğru yöneldiğini açıkladı. Görünüşe göre Yarilo adlı uzaylı bir uygarlık haritayı işgal ediyor. Harita üzerinde geliştirmeler yapan teknoloji şirketi DynaHex de işgalden etkilenecek.

Yama 1.6 ile ilgili daha fazla ayrıntı önümüzdeki günlerde yayınlanacak. 9 Eylül’de, PUBG Mobile bir geliştirme güncellemesinde Project Future’ı oyuna eklediğini açıkladı. Bunun bir parçası olarak, Erangel’in alanları fütüristik olacak şekilde geliştirilecek. Diğer yeni özellikler de oyuna katılacak.

Erangel haritasındaki değişiklikler kademeli olacak ve birkaç güncellemeyle yapılacak. Bu değişikliklerden ilki, DynaHex haritanın altı konumunu yenilediğinde 1.5 yamasında zaten gerçekleşti. Şirket haritayı geliştirmeye devam edecek.

Benzer İçerik: PUBG Mobile, 1.6 sürümü için ilk teaser’ı yayınladı!

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir