Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Battlefield 2042 için ilk büyük güncelleme bugün yayında olacak

Battlefield 2042, Steam’deki en kötü 10 oyun arasında yer aldı ve oyuncular sayısız hatadan, optimizasyonla ilgili sorunlardan, serinin önceki oyunlarına kıyasla yenilik eksikliğinden ve oyunun diğer yönlerinden şikayet ettiler.

Şimdi, DICE bu şikayetlerin bir kısmına cevap vermeye çalışıyor. Oyun geliştiricisi bugün oyun için ilk büyük güncellemeyi yayınlıyor.

Yama “Update Two” olarak adlandırılıyor ve öncelikle silah sesleri de dahil olmak üzere oyunun bazı önemli yönlerini geliştirmeye odaklanacak.

DICE ayrıca canlanma ve yeniden doğmaların işleyişini de iyileştirecek. Nightbird’ün 20 mm’lik topu da yamadan sonra daha az sıçrama hasarı üretecek.

Bu hafta DICE, haritaları, ilerlemeyi, arayüzü ve oyunun diğer yönlerini değiştirecek bir sonraki güncellemeyi de duyurdu. Duyuru, oyunculara bir sonraki güncelleme Aralık ayı başlarında başladığında nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda bir fikir veriyor.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR