Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Halo Infinite Multiplayer: Bu Hafta Kilidini Açabileceğiniz Öğeler

Halo Infinite’in ücretsiz çok oyunculu deneyimi, süreli etkinlikler de dahil olmak üzere birçok oyun alanı sunar.

Bu hafta 343 Industries, oyunun Facture: Tenrai adlı ilk sınırlı etkinliğini tanıttı.

Şu andan itibaren 30 Kasım’a kadar oyuncular, nihai hedef olan eksiksiz bir Yoroi Zırh setinin kilidini açmak olan 30 katmanlı yeni bir savaş geçişinde ilerleme kaydedebilecekler. Tenrai savaş geçişi ücretsizdir ve uzun süredir burada olmamasına rağmen, 343 Industries, Ocak ayında tekrar başlayarak gelecek tarihlerde geri döneceğini belirtiyor. Savaş geçişinde yapılan tüm ilerlemeler, artık geri döndüğünde devam edecek.

Bu etkinliğin yanı sıra 343 Industries, Halo Infinite’in mağazasının yeni teçhizatla yeniden doldurulacağı haftalık tarih olarak sabah 10.00’ı belirledi. Bu hafta, oyuncular Chonmage Zırh setini satın alabilirler (yaklaşık olarak 17.99$ olan 2.000 kredi için). Bu paket, samuray benzeri zırhın yanı sıra efsanevi Thorn Diver duruşunu, Sundown Smile epik zırh kaplamasını ve Chonmage epik miğferini içerir.

Mağazadaki diğer öğeler arasında Sentinel destansı isim plakası ve amblemi ile birlikte gelen Sentinel’s Blade efsanevi yardımcı programı yer alıyor. Silahlarınızın biraz daha stil sahibi olmasını istiyorsanız, Shinobi Wrap çıkartması mevcuttur ve silahınıza bir Shinobi kaplama modeli ve bir Shuriken tılsımı ile birlikte leylak-çelik rengi verir. Bu hafta mevcut olan son ürün, Noble Loyalty destansı zırh kaplaması ve iki adet altıncı kapı omuz pedinden oluşan Six Date Loyalty paketidir. Tüm teklifleri aşağıda görebilirsiniz:

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR