Haberler Spor

FIFA 22 1.20 Yamasını Yayınladı

FIFA 22, yeni 1.20 yamasında oynanışta iyileştirmeler, genel ses ve görsel ayarlarda küçük düzeltmeler de dahil olmak üzere çeşitli güncellemeler alıyor.

EA Sports, FIFA 22’ye yedinci güncellemesini 1.20 yamasıyla yayınladı. Başlık Güncellemesi #7, önceki FIFA Güncelleme 6.1 yamasına kıyasla oldukça küçük bir yama olup, oyunun oynanışındaki bir yönü ve oyunun görsel ve işitsel bölümlerinde bazı küçük düzeltmeleri mevcut.

Oyuncular top taşıyıcının ön açısının arkasında çapraz olarak bir Topuk Kesme işlemi yaptığında artık yeni bir Beceri Hareketi animasyonu mevcut. FIFA 22 ayrıca, EATV videolarını tam ekranda izlerken EA Trax sesinin oynatılması ve bazı oyuncu portrelerinin güncellenmesi sorununu da ele aldı.

Hangi oyuncuların portrelerinde güncelleme aldığı tam olarak doğrulanmasa da, yama oyunun bazı sporcularını kapsayacak gibi görünüyor. FIFA 22’deki Kariyer Modunda ve diğer birçok modda iyileştirmeler yaptıktan sonra, EA Sports’un oyun sırasında görsel kaliteyi iyileştirmek için oyunda küçük düzeltmelere zaman ayırdığını görmek güzel. Oyuncular oynarken genel deneyimdeki düşüşü fark ettiğinden, geçmiş güncellemelere ilk tepkiler çoğunlukla olumsuz oldu, ancak en yeni yamalar, pas veya koşu mekaniklerini düzeltmenin ihmal edilmesine rağmen, sosyal medyada çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı. Şimdilik, oyun güncellemelerinin deneyimin kalitesini iyileştirdiği görülüyor.

0
0
0
0
0
36
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish