Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Overwatch Yeni Efsanevi Zhulong Sombra Kostümünü Tanıttı

Blizzard, 2021’de Overwatch Ligi şampiyonu olan Shanghai Dragons için tasarlanan Efsanevi Zhulong Sombra görünümünü paylaştı.

Overwatch Ligi, dünyanın dört bir yanından rekabetçi takımların oyunda önde gelen güç olmak için rekabet ettiği eSpor dünyasında büyük bir lig. Profesyonel oyuncuların sıkı çalışmasını kutlamak için Blizzard’daki geliştiriciler, Overwatch Ligi sezonunun sonunda unvanı almayı başaran Overwatch ekibi için her yıl bir görünüm tasarlıyor.

15 Mart’ta yayınlanan bir YouTube videosunda, 2021 Overwatch Ligi şampiyonu Shanghai Dragons için şampiyonluk kostümü açıklandı. Kıyafet DPS karakteri Sombra için yapıldı ve Zhulong olarak adlandırıldı. E-Spor ekibinin adı Dragons’a dayanan bu yeni görünüm, çarpıcı bir yılantaşı temasına sahipti. Şu anda Overwatch kozmetik koleksiyonuna eklemek isteyenler için 28 Mart’a kadar satışta.

Gösterim videosunun bir parçası olarak oyuncular, zafer kazanmış Shanghai Dragons için yapılan çarpıcı Zhulong Sombra dış görünümüne kapsamlı bir bakış attılar. Kıyafet, bir ejderhanın ateşli görünümünü yansıtması amaçlandığı için ağırlıklı olarak kırmızı tonlarından oluşuyordu. Tasarımın öne çıkan birkaç özelliği, bir çift ejderha boynuzu olan bir taç ile birlikte kıyafetin kolları ve bacaklarındaki pulları içeriyordu. Bir başka hoş dokunuş da Sombra’nın sırtına işlenmiş Shanghai Dragons logosunun eklenmesiydi. Ek olarak, ejderha teması DPS karakteri tarafından kullanılan SMG’lere taşındı.

Overwatch’ın Baş Konsept Sanatçısı David Kang, bir YouTube videosunda dış görünümü sergilemenin yanı sıra, yapım sürecinin arkasında bazı ayrıntılar verdi. Sanatçıya göre, bir konsept çizimi yapılmadan önce tasarımla ilgili birçok araştırma yapıldı. Ejderha sanatını yaparken, tasarımın dayandığı Çin kültürüne özgün kalmasının önemli olduğunu belirtti. Ön araştırma yaptıktan sonra, derinin kaba bir taslağının yapıldığını ve daha sonra daha fazla ayrıntı eklenerek rafine edildiğini belirtti. Aynı işlem daha sonra silah kaplamaları için de tekrarlandı.

Bu yeni Efsanevi Zhulong Sombra görünümünün ortaya çıkışı, Overwatch League’in yaklaşan 2022 sezonu hakkında birkaç ayrıntı daha açıklamasından kısa bir süre sonra geliyor. Son güncellemede lig, oyunun Overwatch 2’nin erken bir versiyonuna geçeceğini açıkladı. Bu, takımların 5 oyuncudan oluşacağı anlamına geliyordu. Ayrıca yeni karakter Sojourn, Push adlı Overwatch 2 oyun türüyle birlikte oynanabilecek. Yarışmanın başlamasına sadece birkaç ay kala, sezon sonunda kimin yeni bir şampiyonluk kostümü alacağını görmek ilginç olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR