Haberler

Gambit, mükemmel Icebox oyunuyla VCT Masters Berlin’den G2’yi eledi

Gambit, bugün VCT Masters Three Berlin’in yarı finalinde G2 Esports’u yenerek zaferlerini G2’nin Icebox seçiminde kusursuz bir VALORANT performansıyla noktaladı. Rus kadrosu, Team Envy’nin onları beklediği büyük finallere doğru ilerliyor.

Günün ilk yarı finali Breeze’de başladı. Gambit’in tabanca turunu kazandı. Harita kontrolünü G2’den alıp yarıyı 7-5 aldı.

G2’den gelen bazı tur galibiyetleri onları tekrar haritaya getirdi. Buna ragmen Gambit etkili oyunuyla Breeze’i 13-10 kazandı.

Gambit, G2 ekonomisini çökertmek ve liderliğini inşa etmek için tabanca turunu ve üçüncü tur bonusunu alarak Icebox’a çok sıcak çıktı. Gambit kusursuz bir hücum tarafı üretti ve G2’ye 12-0’lık bir skora geri dönmenin en büyük zorluklarını verdi. Gambit seriyi kusursuz bir şekilde 13-0lık zaferle 2-0a getirdi.

Bu, tüm turnuvanın en baskın görünen haritasıydı ve Gambit, Berlin’de bir haritada rakibini 13-0 yenen ilk takım oldu.

Champions etkilerine gelince, bu zafer, kazanılan VCT puanları aracılığıyla Gambit ve Acend’in Şampiyonlar’daki yerini güvence altına alıyor.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR