Haberler

PUBG Mobile, 1.6 sürümü için ilk teaser’ı yayınladı!

ular bir uzaylı istilasından kurtulmak zorunda kalacaklar.

PUBG Mobile’ın 1.6 sürümünün bu ay içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor ve Tencent bunun için ilk teaser’ı yayınladı.

PUBG Mobile’ın resmi Twitter hesabından yapılan bir tweette, 1.6 yamasında “tehlikeli bir göktaşının” Erangel’e doğru yöneldiği ortaya çıktı. Görünüşe göre bir uzaylı istilası haritayı ele geçiriyor.

PUBG Mobile, Alan Walker, Jujutsu Kaisen, Zaha Hadid Architects ile işbirliklerini duyurdu.

Geçmiş güncellemelerde Tencent, yeni bir mod için Erangel haritasında büyük değişiklikler yaptı. 1.5 yamasında, bu haritadaki bir dizi konumu tamamen yenileyen ve ayrıca araçlar, Köprüler ve daha fazlası gibi birçok yeni özellik ekleyen Görev Ateşleme moduydu. Tüm bu gelişmeler teknoloji ve enerji şirketi DynaHex tarafından yapıldı.

1.6 yaması için Yarilo istilasının haritayı değiştireceği görülüyor. Şu anda, yaklaşan yama hakkında başka hiçbir ayrıntı açıklanmadı.

Tencent, her iki ayda bir yeni bir yama yayınlar. 1.5 sürümü Temmuz’da geldi, yeni güncellemenin bu ay içinde başlaması bekleniyor. Project T Royale Pass 13 Eylül’de sona erecek, bu nedenle yeni güncelleme bu tarihte gelebilir.

1.5 yamasında Tencent, Royale Pass’ın oyunda çalışma biçiminde büyük bir değişiklik yaptı. Şirket, iki aylık tek bir RP yerine, her biri bir ay süren iki Royale Pass yayınladı. Her geçişte 50 kademeli ödül vardı ve fiyatları önemli ölçüde 360 UC’ye düşürüldü. Bu değişikliklerin 1.6 sürümüne de taşınıp taşınmayacağını göreceğiz.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir