Haberler RPG / MMORPG

Asmongold, Lost Ark Argos Abyssal Raid’i Eleştirdi

Lost Ark, Argos Abyssal baskınını yeni bir güncellemede yayınladı ve Twitch yayıncısı Asmongold da dahil olmak üzere birçok oyuncunun gereksinimleri konusunda eleştirileri var.

Amazon Game Studios ve Smilegate, geçen ay Batı’da popüler Kore MMO Lost Ark’ı piyasaya sürdü ve o zamandan beri oyuncular benzersiz hayran sanatı yaratıyor, oyundaki birçok dövüş için mükemmel stratejiler formüle ediyor ve Arkesia’nın uçsuz bucaksız dünyasında gizli detayları keşfediyor. Bununla birlikte, önde gelen hayran Asmongold, Argos Abyssal Raid’i ve oyuncuları etkileyen bazı ilgili sorunları eleştirmek için kayda devam ettiğinden, bazı oyuncular Lost Ark’ta sistematik sorunlar buldular.

Popüler Twitch yayıncısı Asmongold, geçtiğimiz günlerde, Lost Ark’ın Kuzey Amerika’da piyasaya sürülmesiyle ilgili bulduğu bazı sorunları ve bu sorunları nasıl azaltacağına dair düşüncelerini ayrıntılarıyla anlatan bir YouTube videosu yaptı. YouTube videosunun odaklandığı önemli mesajlardan biri, Lost Ark donanımı ve bununla ilişkili bazı kazan-öde mekaniği, oyuncuların büyük bir bölümünün Abyssal Raid Argos dahil olmak üzere oyun sonu içeriğine erişmesini önlüyor.

Bu YouTube videosu sırasında Asmongold, Lost Ark oyuncularının ilk aşamalarda Tier 3 1.300 donanımını yükseltmedeki göreceli kolaylığını, ancak bu sistemin 1.340 öğe seviyesi civarında ne kadar hızlı yavaşladığını tartışıyor. Asmongold, bunun, Kayıp Ark oyuncularının teçhizatlarında başarılı yükseltmelerde bir azalma göreceğini ve bunun da önemli bir malzeme kaybına yol açacağını belirtiyor. Öğe seviyesinde yakın görünmesine rağmen 1.340 ile 1.370 arasında ne kadar malzeme gerektiğini göz önünde bulundurarak Asmongold, “kredi kartına erişim” in oyuncular için daha fazla zindan, çöpçatanlık ve daha fazlasının açılmasını sağladığını öne sürüyor.

1.350 madde seviyesi civarında daha az başarılı yükseltme fark eden Lost Ark oyuncuları, 1.370 madde seviyesine ulaştıklarında rahatlama bulacaklar çünkü o madde seviyesinde farklı kaynakların kilidi açıkken teçhizatı yükseltmek daha kolay hale geliyor. Asmongold, bunun “zenginler daha da zenginleşiyor” durumuna neden olduğuna ve daha yüksek öğe seviyelerine sahip oyuncuların donanımlarını daha hızlı yükseltebildiğine ve “Kayıp Ark karakterlerini daha güçlü hale getiren” öğeler aracılığıyla daha fazla kaynak kazanabildiğine dikkat çekti. Asmongold, oraya ulaşmak için gerçek para ödemeden 1,370 ve Lost Ark baskınlarına ulaşabilen az sayıda oyuncunun olduğunu kabul ederken, aynı zamanda bu kadar yüksek bir eşya seviyesine ulaşmanın makul olmayan bir süre gerektirdiğine inanıyor.


0
0
0
0
0
25
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish